Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Maja Laakso Team mx Girls40,6322020-01-22
2 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
3 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
4 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
5 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
6 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
7 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
8 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
9 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
10 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
11 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
12 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
13 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
14 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
15 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
16 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
17 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
18 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
19 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
20 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
21 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
22 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
23 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
24 Nova Andersson Bulldog42,9502020-03-29
25 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
26 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
27 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
28 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
29 Linn Bergman HK Aranäs43,2242020-02-14
30 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
31 Lynn Turitz Polhemsgymnasiet43,3022020-01-25
32 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
33 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
34 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
35 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
36 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
37 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
38 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
39 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
40 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
41 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
42 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
43 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
44 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
45 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
46 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
47 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
48 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
49 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
50 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
51 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
52 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
53 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
54 Elina Wilhelm Billdals Ridhus44,0642020-03-28
55 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
56 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
57 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
58 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
59 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
60 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
61 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
62 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
63 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
64 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
65 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
66 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
67 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
68 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
69 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
70 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
71 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
72 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
73 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
74 Moa Lindegren Björkö44,4512020-02-15
75 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
76 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
77 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
78 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
79 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
80 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
81 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
82 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
83 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
84 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
85 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
86 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
87 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
88 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
89 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
90 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
91 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
92 Ebba Bremer ÖIS44,8002020-01-05
93 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
94 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
95 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
96 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
97 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
98 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
99 Ellen Piros GCO44,9032020-01-10
100 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
101 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
102 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
103 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
104 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
105 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
106 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
107 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
108 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
109 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
110 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
111 Bea Waller Älvsborg FF45,1242020-02-29
112 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
113 Thilda Harbeck Kullavik IF45,1502020-01-17
114 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
115 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
116 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
117 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
118 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
119 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
120 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
121 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
122 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
123 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
124 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
125 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
126 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
127 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
128 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
129 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
130 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
131 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
132 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
133 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
134 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
135 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
136 Cecilia Janson Kullavik IF45,5412020-01-17
137 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
138 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
139 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
140 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
141 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
142 Leonor Lindqvist Acne Studios45,6222020-02-25
143 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
144 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
145 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
146 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
147 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
148 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
149 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
150 Lina Ekström Kullavik IF45,7132020-01-17
151 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
152 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
153 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
154 Sofia Björk AME45,7852020-01-04
155 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
156 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
157 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
158 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
159 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
160 Freja Krus Åsa IF45,8482020-01-06
161 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
162 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
163 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
164 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
165 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
166 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
167 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
168 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
169 Tuva Horkeby MIF 0745,9872020-03-01
170 Alva Kristensson Kullavik IF45,9882020-01-17
171 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
172 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
173 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
174 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
175 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
176 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
177 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
178 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
179 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
180 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
181 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
182 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
183 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
184 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
185 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
186 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
187 Hanna Jodal Skårskolan46,2162020-01-18
188 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
189 Ylva Hermansson Skyttevägen46,2232019-12-30
190 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
191 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
192 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
193 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
194 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
195 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
196 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
197 Nellie Elvin Nordic46,3912019-12-28
198 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
199 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
200 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
201 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
202 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
203 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
204 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
205 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
206 Thea Claesson Handboll46,4652020-01-02
207 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
208 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
209 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
210 Malva Thyrell Kullavik IF46,5412020-01-17
211 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
212 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
213 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
214 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
215 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
216 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
217 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
218 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
219 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
220 Lovisa Östlund Kullavik IF46,6322020-01-17
221 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
222 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
223 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
224 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
225 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
226 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
227 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
228 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
229 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
230 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
231 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
232 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
233 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
234 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
235 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
236 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
237 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
238 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
239 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
240 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
241 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
242 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
243 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
244 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
245 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
246 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
247 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
248 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
249 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
250 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
251 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
252 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
253 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
254 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
255 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
256 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
257 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
258 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
259 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
260 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
261 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
262 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
263 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
264 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
265 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17