Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Maja Laakso Team mx Girls40,6322020-01-22
2 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
3 Nanou Jungstrand Tony A:)!40,8582020-06-24
4 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
5 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
6 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
7 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
8 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
9 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
10 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
11 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
12 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck42,3072020-06-12
13 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
14 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
15 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
16 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
17 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
18 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
19 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
20 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
21 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
22 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
23 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
24 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
25 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
26 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
27 Elin Friman Lindome43,1892020-04-10
28 Linn Bergman HK Aranäs43,2242020-02-14
29 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
30 Ebba Atovski Sävedalens IF43,2792020-07-11
31 Lynn Turitz Polhemsgymnasiet43,3022020-01-25
32 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
33 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
34 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
35 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
36 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
37 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
38 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
39 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
40 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
41 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
42 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
43 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
44 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
45 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
46 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
47 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
48 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
49 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
50 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
51 Elina Wilhelm Billdals Ridhus43,9572020-07-15
52 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
53 Emma Ruden SIF43,9982020-07-13
54 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
55 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
56 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
57 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
58 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
59 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
60 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
61 Milea Svedberg Gråbo gymnastik44,1622020-05-17
62 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
63 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
64 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
65 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
66 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
67 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
68 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
69 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
70 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan44,4002020-05-24
71 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
72 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
73 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
74 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
75 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
76 Moa Lindegren Björkö44,4512020-02-15
77 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
78 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
79 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
80 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
81 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
82 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
83 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
84 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
85 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
86 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
87 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
88 Liw Johansson Kungsbacka konståkningsklubb44,6622020-07-12
89 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
90 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
91 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
92 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
93 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
94 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
95 Ebba Bremer ÖIS44,8002020-01-05
96 Nathalie Cunha Mammas Racing44,8152020-08-02
97 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
98 Saga Andersson Azalea BK44,8332020-07-26
99 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
100 Majken Collins GKK44,8542020-06-12
101 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
102 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
103 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
104 Bea Waller Älvsborg FF44,8812020-05-02
105 Ellen Piros GCO44,9032020-01-10
106 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
107 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
108 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
109 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
110 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
111 Tilda Wennerholm GF Tempo Onsala44,9832020-06-11
112 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
113 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
114 Vera Börjesson Ågren Majbacka44,9972020-05-30
115 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
116 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
117 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
118 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
119 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
120 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
121 Thilda Harbeck Kullavik IF45,1502020-01-17
122 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
123 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
124 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
125 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
126 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
127 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
128 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
129 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
130 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
131 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
132 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
133 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
134 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
135 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
136 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
137 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
138 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
139 Alina Oden BMK Racket45,5142020-07-20
140 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
141 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
142 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
143 Cecilia Janson Kullavik IF45,5412020-01-17
144 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
145 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
146 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
147 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
148 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
149 Loren Asklin Caretaker45,6142020-04-13
150 Leonor Lindqvist Acne Studios45,6222020-02-25
151 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
152 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
153 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
154 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
155 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
156 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
157 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
158 Lina Ekström Kullavik IF45,7132020-01-17
159 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
160 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
161 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
162 Sofia Björk AME45,7852020-01-04
163 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
164 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
165 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
166 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
167 Freja Krus Åsa IF45,8482020-01-06
168 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
169 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
170 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
171 Kajsa Lindberg Lesika Racing45,8892020-07-28
172 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
173 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
174 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
175 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
176 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
177 Emily Colliander ÄFF45,9772020-05-14
178 Tuva Horkeby MIF 0745,9872020-03-01
179 Alva Kristensson Kullavik IF45,9882020-01-17
180 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
181 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
182 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
183 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
184 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
185 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
186 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
187 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
188 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
189 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
190 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
191 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
192 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
193 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
194 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
195 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
196 Hanna Jodal Skårskolan46,2162020-01-18
197 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
198 Ylva Hermansson Skyttevägen46,2232019-12-30
199 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
200 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
201 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
202 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
203 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
204 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
205 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
206 Nellie Elvin Nordic46,3912019-12-28
207 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
208 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
209 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
210 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
211 Alicia Bennet ABGS46,4262020-06-10
212 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
213 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
214 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
215 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
216 Thea Claesson Handboll46,4652020-01-02
217 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
218 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
219 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
220 Malva Thyrell Kullavik IF46,5412020-01-17
221 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
222 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
223 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
224 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
225 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
226 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
227 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
228 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
229 Lovisa Östlund Kullavik IF46,6322020-01-17
230 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
231 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
232 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
233 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
234 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
235 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
236 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
237 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
238 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
239 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
240 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
241 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
242 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
243 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
244 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
245 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
246 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
247 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
248 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
249 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
250 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
251 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
252 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
253 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
254 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
255 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
256 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
257 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
258 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
259 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
260 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
261 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
262 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
263 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
264 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
265 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
266 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
267 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
268 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
269 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
270 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
271 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
272 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
273 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
274 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17