Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,000
Pojkar 44,000
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Flickor - Liten kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
2 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
3 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
4 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
5 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
6 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
7 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
8 Elsa Hagman Pappas motorsport43,0942016-10-16
9 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
10 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
11 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
12 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
13 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
14 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
15 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
16 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
17 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,5852016-07-07
18 Lilly Hammarström Bageregårdsskolan43,6182017-05-20
19 Karin Eisenberg Högsbo Basket43,7062016-09-18
20 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
21 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
22 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
23 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
24 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
25 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
26 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
27 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
28 Hannah Appelkvist Göteborgs TURN44,1212016-01-04
29 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
30 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
31 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
32 Elise Wright Wrap Studio44,3432017-03-03
33 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
34 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
35 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
36 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
37 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
38 Elissa Baoi DTN Group AB44,4212017-10-29
39 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
40 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
41 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
42 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
43 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
44 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
45 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
46 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
47 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
48 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
49 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
50 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
51 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
52 Vera Aronsson Björlandagården44,9652017-02-12
53 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
54 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
55 Victoria Eriksson Kennedy GF45,0662016-08-04
56 Elsa Daxler Frillesås Skolan45,1032015-09-26
57 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
58 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
59 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
60 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
61 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
62 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
63 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
64 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
65 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
66 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
67 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
68 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
69 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
70 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
71 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
72 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
73 Mona Ali Coca cola45,6352017-11-02
74 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
75 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
76 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
77 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
78 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
79 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
80 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
81 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
82 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
83 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
84 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
85 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
86 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
87 Hanna Norén ÖHK45,9512017-06-05
88 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
89 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
90 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
91 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
92 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
93 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
94 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
95 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
96 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
97 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
98 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
99 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
100 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
101 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
102 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
103 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
104 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
105 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
106 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
107 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
108 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
109 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
110 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
111 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
112 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
113 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
114 Amanda Bondesson Önnereds HK46,6942017-01-09
115 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
116 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
117 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
118 Rayan Maksoud balettakademien46,7872017-04-16
119 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
120 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
121 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
122 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
123 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
124 Rayan Maksoud Shawarma house46,9392016-09-12
125 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
126 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
127 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
128 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
129 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
130 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
131 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
132 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
133 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
134 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
135 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
136 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
137 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
138 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
139 Carla Lindblad Hovås Bildal47,7522015-12-20
140 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
141 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00