Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
2 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
3 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
4 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
5 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
6 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
7 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
8 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
9 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
10 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
11 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
12 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
13 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
14 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
15 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
16 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
17 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
18 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
19 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
20 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
21 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
22 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
23 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
24 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
25 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
26 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
27 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
28 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
29 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
30 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
31 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
32 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
33 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
34 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
35 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
36 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
37 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
38 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
39 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
40 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
41 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
42 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
43 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
44 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
45 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
46 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
47 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
48 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
49 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
50 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
51 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
52 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
53 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
54 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
55 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
56 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
57 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
58 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
59 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
60 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
61 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
62 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
63 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
64 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
65 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
66 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
67 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
68 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
69 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
70 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
71 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
72 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
73 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
74 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
75 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
76 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
77 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
78 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
79 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
80 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
81 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
82 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
83 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
84 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
85 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
86 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
87 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
88 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
89 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
90 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
91 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
92 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
93 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
94 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
95 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
96 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
97 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
98 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
99 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
100 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
101 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
102 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
103 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
104 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
105 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
106 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
107 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
108 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
109 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
110 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
111 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
112 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
113 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
114 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
115 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
116 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
117 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
118 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
119 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
120 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
121 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
122 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
123 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
124 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
125 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
126 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
127 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
128 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
129 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
130 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
131 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
132 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
133 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
134 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
135 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
136 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
137 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
138 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
139 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
140 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
141 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
142 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
143 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
144 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
145 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
146 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
147 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
148 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
149 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
150 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
151 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
152 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
153 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
154 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
155 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
156 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
157 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
158 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
159 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
160 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
161 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
162 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
163 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
164 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
165 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
166 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
167 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
168 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
169 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
170 Elina Wilhelm Billdals Ridhus46,2502019-02-14
171 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
172 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
173 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
174 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
175 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
176 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
177 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
178 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
179 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
180 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
181 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
182 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
183 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
184 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
185 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
186 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
187 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
188 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
189 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
190 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
191 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
192 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
193 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
194 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
195 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
196 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
197 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
198 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
199 Stella Coletti GTK Konståkning46,7052019-08-13
200 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
201 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
202 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
203 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
204 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
205 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
206 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
207 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
208 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
209 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
210 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
211 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
212 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
213 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
214 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
215 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
216 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
217 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
218 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
219 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
220 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
221 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
222 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
223 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
224 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
225 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
226 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
227 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
228 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
229 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
230 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
231 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
232 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
233 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
234 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
235 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
236 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
237 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
238 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
239 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17