Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9522020-05-25
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Niklas Löberg Motionservice37,2902020-06-01
11 Jan-E Arbin Festis Racing37,2982020-05-25
12 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
13 Michael Lindgren MILE/nallex37,3162020-05-25
14 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
15 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
16 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
17 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
18 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
19 Henrik Eriksson Volvo37,4242020-09-16
20 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
21 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
23 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
24 Tomas Konsa Pro Nordic37,4852020-09-16
25 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
26 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,4902020-05-25
27 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
28 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
29 Anders Johansson Powel Racing37,5162020-09-16
30 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
31 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
32 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
33 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
34 William Devletyan Aldardo37,6142020-06-26
35 Jakob Wilhelmssson Red Bull Racing37,6172020-07-28
36 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
37 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
38 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
39 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
40 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
41 Oscar Litorell Chalmers37,8172020-08-11
42 Daniel Reinhard Rennsport37,8332020-07-28
43 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
44 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
45 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
46 Jonathan Samuelsson Kawasaki37,8522020-05-25
47 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
48 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
49 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
50 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
51 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
52 Filip Johansson Master Work West37,8932020-09-10
53 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
54 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
55 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
56 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
57 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
58 Peter Utzon Utzon.se37,9422020-09-09
59 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
60 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
61 Markus Konsa Pro Nordic37,9532020-09-16
62 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
63 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
64 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
65 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
66 Nils Olofsson Swedish Match37,9832020-09-14
67 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
68 Ilmo Anttonen Castellum37,9902020-09-14
69 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
70 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
71 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
72 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
73 Filip Jannerberg Rennsport38,0082020-07-28
74 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
75 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
76 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
77 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
78 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
79 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
80 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
81 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
82 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
83 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
84 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
85 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
86 Eskil Jonasson GKSS38,1092020-05-25
87 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
88 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
89 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
90 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
91 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
92 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
93 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
94 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
95 Rickard Eliasson LKN38,1842020-06-15
96 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
97 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
98 Hampus Johansson Master Work West38,1862020-08-05
99 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
100 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
101 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
102 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,2052020-09-05
103 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
104 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
105 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
106 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
107 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,2392020-05-31
108 Cam Wood Geely Design38,2412020-09-10
109 Victor Hansson Amina38,2462020-08-21
110 Hiwa Gholamzadi Volvo PV38,2462020-05-29
111 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
112 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,2532020-07-28
113 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
114 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
115 Felix Gustafsson Via Bil38,2612020-09-05
116 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
117 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
118 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
119 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
120 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
121 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
122 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,3002020-01-11
123 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
124 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
125 Simon Jannerberg RennSport38,3262020-07-28
126 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
127 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
128 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
129 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
130 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
131 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
132 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
133 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
134 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
135 Alex Kjellerup KTM38,3552020-06-30
136 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
137 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
138 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
139 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
140 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
141 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
142 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
143 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
144 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
145 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
146 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
147 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
148 Mathias Eisle Bilia Kungsbacka38,4052020-04-17
149 Alexander Bosson Pappa38,4052020-08-09
150 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
151 Simon Lindberg ICA Maxi38,4232020-05-26
152 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4282020-01-11
153 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
154 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
155 Henrik Svensson Serenity38,4402020-05-05
156 Oscar Cederflo Gokartcentralen38,4442020-09-07
157 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
158 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
159 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
160 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
161 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,4582020-01-17
162 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
163 Christoffer Nilsson Bil-Nilsson38,4602020-07-28
164 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
165 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
166 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
167 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
168 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
169 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
170 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
171 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
172 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
173 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
174 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
175 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
176 Max Rexmo Gokartcentralen38,5072020-09-07
177 Max Rexmo Gokartcentralen38,5072020-09-08
178 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
179 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
180 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
181 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
182 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
183 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
184 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
185 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
186 Christoffer Lindblom CC Mark38,5472020-05-10
187 David Carlson Catrysh38,5492020-05-26
188 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
189 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
190 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
191 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
192 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
193 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
194 Erik Olofsgård IBK Kungälv38,5652020-09-07
195 Oscar Andell Serneke38,5662020-06-13
196 Christopher Frohm Slim Jim38,5692020-04-12
197 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,5722020-09-10
198 Zebastian Johansson Polestar38,5752020-09-19
199 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
200 Chris Marnoch Ventilationskontroll38,5802020-05-29
201 Albin Norell Rich Energy38,5802020-09-10
202 Robin Wernersson Hanhals Fastigheter38,5822020-06-13
203 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
204 Dragan Kostic BMW38,5822020-08-06
205 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
206 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
207 Johannes Anderklint Viametrics38,5862019-11-21
208 Filip Mellander Preem Ullevi38,5872020-01-29
209 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
210 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
211 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
212 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
213 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
214 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
215 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
216 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
217 Fredrik Gustavsson Klet och Fet38,6172020-05-10
218 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
219 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
220 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
221 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
222 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
223 Vilhelm Nilsson Dennfood AB38,6322019-11-17
224 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
225 Tom Hartland Stonefish Software38,6362019-12-20
226 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
227 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
228 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
229 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
230 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
231 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
232 Emil Green Desab38,6532019-01-26
233 Magnus Önnhed Honda38,6552020-06-29
234 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
235 Alvin Säwström Farsan38,6592020-09-06
236 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
237 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
238 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
239 Simon Ciekals Volvo Penta38,6672020-09-05
240 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
241 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
242 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
243 Martin Litorell Volvo Cars38,6732020-06-28
244 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
245 Jonny Ullvan Veprox38,6792020-08-30
246 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
247 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
248 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
249 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
250 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
251 Tobias Nordström Guinness38,6942020-06-13
252 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
253 Georgios Karassas Team 1338,6982020-08-21
254 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
255 Edin Behram Velez Mostar38,7052020-07-25
256 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
257 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
258 Eddie Bronsman Monster38,7202020-07-17
259 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
260 Max Färestål Färestål38,7212020-05-23
261 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
262 Johan Berthag Shimadzu38,7272020-02-29
263 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
264 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
265 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
266 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
267 Peter Antonsson almostracing.se38,7382020-06-12
268 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
269 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
270 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
271 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
272 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
273 Tommy Hillberg Donsö Engine and Shiprepair AB38,7532020-02-15
274 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
275 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
276 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
277 Mikael Wiborg Wiborg Racing38,7592020-07-23
278 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
279 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
280 Johan Ström Bunkai38,7702020-07-02
281 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
282 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
283 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
284 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
285 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
286 Joachim Berg E-Verket38,7772020-03-07
287 Marcus Linse Magnus AB38,7832020-08-02
288 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
289 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
290 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
291 Andreas Berkenäs Hårda Golv38,7892020-08-21
292 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
293 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
294 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
295 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
296 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
297 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
298 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
299 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
300 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
301 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
302 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
303 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
304 David Law Volvo38,8162019-10-11
305 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
306 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
307 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
308 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
309 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
310 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
311 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
312 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
313 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
314 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
315 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
316 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
317 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
318 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
319 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
320 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
321 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
322 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
323 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
324 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
325 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
326 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
327 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
328 Fabian Månsson Kullavik38,8712020-07-25
329 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
330 Saki Öhman VEMS38,8792020-06-21
331 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
332 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
333 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
334 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
335 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
336 Mauro Milesi ICOP Sweden38,8842020-07-21
337 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
338 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
339 Joakim Persson Clas Ohlson38,8872020-08-20
340 Benjamin Bogers Emc Motoculture / Aspen38,8932020-01-13
341 Christoffer Finkwirth Scania Family Borås38,8952020-09-05
342 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
343 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
344 Christoffer Christiansen Volvo Cars38,8962019-11-27
345 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
346 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
347 Emil Andersson Guinness38,9042020-06-13
348 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
349 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
350 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
351 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
352 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
353 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
354 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
355 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
356 Alexander Enarsson Everton38,9192020-04-13
357 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
358 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
359 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
360 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
361 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
362 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
363 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
364 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
365 Jakob Ahlgren Fetesberg38,9362020-01-25
366 Artur Kuzminski Werksta38,9382020-03-11
367 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
368 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
369 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
370 Isak Lind Eurobag AB38,9392020-01-11
371 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
372 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
373 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
374 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
375 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
376 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
377 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
378 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
379 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
380 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
381 Dominic Cote-Vaillancourt Team Canada38,9562019-12-18
382 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
383 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
384 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
385 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
386 Peter Carvall Volvo Power Train38,9582020-02-22
387 Johan Samson CEVT38,9582019-11-27
388 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
389 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
390 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
391 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
392 Gustav Hultman Wangeskog38,9712020-09-06
393 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
394 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
395 Claes Haglund Kvaser AB38,9752019-12-17
396 Markus Fredriksson Varbergs processrör38,9752020-07-03
397 Johan Rosén Ernst Rosén38,9772020-09-19
398 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
399 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
400 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
401 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
402 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
403 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
404 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
405 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
406 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
407 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
408 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
409 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
410 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
411 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
412 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
413 Martin Litorell Volvo39,9992020-03-08

Banan stängd

Banan stängd

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17