Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
2 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
3 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
4 Alexander Lindau FMCK Borås37,3172018-11-26
5 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
6 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
7 Philippe Grange Link & Co37,3902018-11-26
8 Erik Bogren Ericsson AB37,4002018-11-01
9 Christian Nielsen Advania37,4032018-11-26
10 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
11 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
12 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
13 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
14 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
15 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
16 Andreas Wikström GB Glass37,6232018-11-05
17 Peter Wiborg Team Wiborg37,6722018-11-02
18 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
19 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
20 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
21 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,8172018-11-25
22 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
23 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
24 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
25 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
26 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
27 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
28 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
29 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
30 Emil Sahl Elli37,9672018-11-04
31 Björn Petterson Hell Bikers37,9712018-11-26
32 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
33 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
34 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
35 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
36 Henrik Eriksson Volvo38,0032018-11-26
37 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
38 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
39 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
40 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
41 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
42 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
43 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
44 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
45 Mikael Pernheden IAC38,1902018-11-03
46 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
47 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
48 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
49 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
50 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
51 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
52 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
53 Imre Döme Pitlane.se38,3852018-11-17
54 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
55 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
56 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
57 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,4442018-12-01
58 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
59 Oscar Österberg Kullavik38,4542018-11-02
60 William Devletyan Aldardo38,4562018-11-09
61 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
62 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
63 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
64 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
65 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
66 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
67 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
68 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
69 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
70 Jari Jokela aronssonsbil38,5302018-10-28
71 Bojan Stankic Dragan38,5302018-11-17
72 Tony Larsson Aldardo38,5332018-11-09
73 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
74 Jan-Erling Rydquist D538,5382018-11-21
75 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
76 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
77 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
78 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
79 Dragan Colic IL Recyceling38,5772018-11-09
80 Magnus Petersson IAC38,6002018-11-03
81 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
82 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
83 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
84 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
85 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
86 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
87 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
88 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
89 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
90 Andreas Hagberg Alpklyftan38,7252018-12-15
91 Kim Andersson GS38,7332018-11-01
92 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
93 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
94 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
95 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
96 Örjan Karlsson KBK Engineering38,7842018-10-27
97 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
98 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
99 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
100 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
101 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
102 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
103 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
104 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
105 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
106 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
107 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
108 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
109 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
110 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
111 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
112 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
113 Per-Åke Andersson SVB38,9372018-11-28
114 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
115 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
116 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
117 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
118 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,9592018-11-01
119 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
120 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
121 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
122 Marcus Frogemar IAC Group38,9902018-11-03

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17