Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 48,500
  • Pojkar 44,500
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Pontus Carlbom Volvo PV36,9442018-08-08
3 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
4 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
5 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
6 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
7 Johan Berthag Cellink37,3552018-08-09
8 Erik Bogren Ericsson AB37,3692018-03-07
9 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
10 Alexander Lindau FMCK Borås37,3972018-06-26
11 Jan-E Arbin Festis Racing37,4422018-06-26
12 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4662018-05-28
13 Fredrik Gross Auto Trim37,4712018-06-26
14 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
15 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
16 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
17 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
18 Oscar Österberg Kullavik37,5302018-08-15
19 Daniel Wikström GB Glass37,5632018-06-26
20 Oscar Freidlitz Dinox3m37,5972018-02-21
21 Andreas Wikström Gb Glass37,6172018-05-28
22 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
23 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
24 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,6522018-08-11
25 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
26 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
27 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
28 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
29 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
30 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
31 Stefan Lindberg Gokarthallen i Halmstad37,7712018-08-02
32 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
33 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
34 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
35 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8102018-05-28
36 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
37 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
38 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
39 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
40 Dragan Kostic BMW37,8282018-06-06
41 Jimmy Gustafsson SS Konsult37,8352018-06-26
42 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
43 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
44 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
45 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
46 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
47 Tony Ageskog TA Servic37,8562018-02-26
48 Bojan Stankic Dragan37,8752018-06-26
49 Philippe Grange Goodspeed37,8782018-05-03
50 André Niemann Karin37,8832015-01-26
51 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice37,8962018-08-10
52 Viktor Elleberg HCT El37,9002018-07-15
53 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9042018-08-08
54 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
55 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
56 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
57 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
58 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
59 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
60 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
61 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
62 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
63 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
64 Niclas Olsson Offseason37,9462017-10-30
65 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
66 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
67 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
68 Niklas Freiman Team Niklas37,9752018-05-28
69 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
70 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
71 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
72 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
73 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
74 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
75 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
76 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
77 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
78 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
79 Tobias Moberg LM Motorsport38,0352018-05-31
80 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
81 Henrik Eriksson Volvo38,0402018-06-06
82 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
83 Petter Elfving Transportex38,0582018-07-11
84 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
85 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
86 William Moberg Pampers38,0772018-07-28
87 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
88 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
89 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
90 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
91 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
92 Dragan Colic IL Recyceling38,1152018-05-28
93 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
94 Malcolm Lauritzen Mamma38,1212018-05-02
95 Emil Sahl Elli38,1262018-06-20
96 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
97 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
98 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
99 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
100 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
101 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
102 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
103 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
104 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
105 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
106 Danny Andersson  38,1602018-07-21
107 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
108 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
109 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
110 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
111 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
112 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
113 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
114 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
115 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
116 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
117 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
118 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
119 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
120 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
121 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
122 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
123 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
124 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
125 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
126 Petter Browallius Centiro38,2372018-07-15
127 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
128 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
129 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
130 Andreas Evensen Börjesson Entreprenad AB38,2472018-07-27
131 Joakim Lysell Axelsson Marin38,2472018-06-20
132 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
133 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
134 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
135 Alexander Alexandersson Sonic Group Sweden AB38,2542018-08-09
136 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
137 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
138 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
139 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
140 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
141 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
142 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
143 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
144 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
145 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
146 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
147 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
148 Jörgen Kuhlin  38,2892018-08-10
149 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
150 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
151 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
152 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
153 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
154 Richard Lundin #danielvarbjuden38,3032018-08-08
155 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
156 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
157 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
158 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
159 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
160 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
161 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
162 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,3182018-08-14
163 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
164 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
165 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
166 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
167 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
168 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
169 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
170 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
171 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
172 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
173 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
174 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
175 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
176 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
177 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
178 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
179 Alex Carlson Werkfahrer38,3482018-05-03
180 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
181 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
182 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
183 Kenny Andersson #kennyvillhaengen#38,3612018-07-29
184 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
185 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
186 Martin Andersson Bohus KC38,3682018-08-10
187 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
188 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
189 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
190 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
191 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
192 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
193 Niklas Sundblad Team Sund38,3812018-06-27
194 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
195 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
196 Will Wright Pursuing Passion38,3912018-06-15
197 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
198 Georgi Nedev GOTeam Racing38,3972018-05-31
199 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
200 Björn Petterson Hell Bikers38,4012018-07-30
201 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
202 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
203 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
204 Johan Lagerlöf Liv38,4132018-08-10
205 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
206 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
207 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,4162018-05-04
208 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
209 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
210 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
211 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
212 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
213 Colin Martin 338,4272015-06-29
214 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
215 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
216 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
217 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
218 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
219 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
220 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
221 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
222 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
223 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
224 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
225 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
226 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
227 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
228 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
229 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
230 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
231 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
232 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
233 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
234 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
235 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
236 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
237 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
238 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
239 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
240 Johan Stål Bil-Nilsson38,4842018-05-04
241 kenzo bauer max38,4902017-08-10
242 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
243 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
244 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
245 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
246 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
247 Adam Brasar Team Brasar38,5042018-06-27
248 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
249 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
250 Urban Gustafsson Simpelt AB38,5132018-08-02
251 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
252 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
253 Michell Afran Le croissant38,5182018-04-18
254 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
255 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
256 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
257 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
258 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
259 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
260 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
261 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
262 Anton Haaga Filip Wikermark38,5322018-07-27
263 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
264 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
265 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
266 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
267 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
268 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
269 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
270 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
271 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
272 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
273 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
274 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
275 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
276 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
277 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
278 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
279 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
280 Johan Helde Transportex38,5522018-07-11
281 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
282 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
283 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
284 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
285 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
286 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
287 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
288 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
289 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
290 Alex Olsson Unlimited Drifting38,5762018-08-09
291 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
292 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
293 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
294 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
295 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
296 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
297 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
298 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
299 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
300 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
301 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
302 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
303 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
304 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
305 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
306 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
307 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
308 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
309 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
310 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
311 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
312 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
313 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
314 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
315 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
316 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
317 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
318 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
319 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
320 Remy Johansson KTM38,6162018-08-08
321 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
322 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
323 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
324 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
325 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
326 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
327 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
328 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
329 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
330 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
331 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
332 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
333 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
334 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
335 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
336 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
337 Linus Lindqvist Nöjesbyrån38,6652018-05-18
338 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
339 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
340 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
341 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
342 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
343 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
344 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
345 Gustav Helm multilens38,6772018-07-28
346 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
347 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
348 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
349 Alexander Andersson Unlimited Drifting38,6882018-08-09
350 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
351 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
352 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
353 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
354 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
355 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
356 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
357 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
358 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
359 Linus Björkman Pappa betalar38,6982018-05-01
360 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
361 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
362 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
363 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
364 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
365 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
366 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
367 George Giannakenas Sonic Group Sweden AB38,7062018-08-06
368 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
369 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
370 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
371 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
372 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
373 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
374 Andre Sörensen Börjesson Entreprenad AB38,7112018-07-27
375 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
376 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
377 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
378 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
379 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
380 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
381 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
382 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
383 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
384 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
385 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
386 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
387 Nicho Rasmusson Björke Bygg38,7312018-06-29
388 Sebastian Madini bishop arms38,7312018-08-14
389 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
390 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
391 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
392 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
393 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
394 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
395 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
396 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
397 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
398 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
399 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
400 Daniel Persson ISAB RÖRINFODRING38,7462018-05-05
401 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
402 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
403 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
404 Emil Börjesson Börjesson Entreprenad AB38,7482018-07-27
405 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
406 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
407 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
408 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
409 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
410 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
411 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
412 Robin Algenäs AMEVI38,7562018-08-09
413 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
414 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
415 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
416 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
417 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
418 Christian Dahllöf Intense Bygg38,7702018-08-04
419 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
420 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
421 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
422 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
423 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
424 Jimmy Bengtsson Svensex AB38,7762018-05-05
425 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
426 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
427 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
428 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
429 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
430 Janne Rantamäki Talurit38,7822018-07-24
431 joachim olsson Främmestad IK38,7822018-08-04
432 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
433 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
434 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
435 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
436 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
437 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
438 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
439 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
440 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
441 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
442 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
443 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
444 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
445 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
446 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
447 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
448 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
449 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
450 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
451 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
452 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
453 Jan Andersson mwb38,8092018-06-29
454 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
455 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
456 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
457 Houd Nasir Volvo PV38,8132018-05-31
458 Tim Culley Dundee Enterprises38,8152018-08-07
459 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
460 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
461 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
462 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
463 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
464 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
465 Ivan Begic GBG38,8202018-08-14
466 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
467 Ludvig Bernhardsson PM Noric38,8232018-05-30
468 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
469 Alexander Wilborg Lisa Racing Team38,8242018-08-17
470 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
471 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
472 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
473 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
474 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
475 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
476 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
477 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
478 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
479 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
480 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
481 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
482 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
483 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
484 Simon Ulin Redbull38,8322018-07-12
485 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
486 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,8352018-04-07
487 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
488 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
489 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
490 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
491 David Law Umeå38,8412018-08-11
492 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
493 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
494 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
495 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
496 Alexander Inkerö Kode IF38,8442018-06-16
497 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
498 Mats Björkman Team 1338,8462018-05-01
499 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
500 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
501 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
502 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
503 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
504 Masayasu Ieda Syncromatic38,8522018-06-28
505 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
506 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
507 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
508 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
509 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
510 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
511 Tony Joselid Team Magton38,8602018-07-13
512 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
513 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
514 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
515 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
516 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
517 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
518 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
519 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
520 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
521 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
522 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
523 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
524 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
525 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
526 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
527 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
528 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
529 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
530 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
531 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
532 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
533 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
534 Jonas Fransson Prinsen38,8772018-07-11
535 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
536 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
537 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
538 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
539 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
540 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
541 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
542 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
543 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
544 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
545 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
546 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
547 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
548 Viktor Rann Erikson Rann38,8862018-03-30
549 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
550 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
551 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
552 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
553 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
554 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
555 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
556 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
557 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
558 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
559 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
560 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
561 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
562 Tobias Loob GMP38,8942018-08-02
563 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
564 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
565 Max Öberg Macgor38,8962018-08-07
566 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
567 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
568 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
569 Jonathan olsson Mio datakonsult38,8972018-08-04
570 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
571 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
572 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
573 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
574 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
575 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
576 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
577 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
578 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
579 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
580 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
581 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
582 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
583 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
584 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
585 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
586 Emil Green Desab38,9072018-02-03
587 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
588 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
589 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
590 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
591 Andre Fransson Börjesson Entreprenad AB38,9092018-07-27
592 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
593 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
594 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
595 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
596 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
597 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
598 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
599 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
600 Santino Domini HL38,9162015-08-10
601 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
602 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
603 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
604 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
605 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
606 Lars Sköld Rocad38,9222018-07-04
607 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
608 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
609 Michael Ring  38,9282014-10-18
610 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
611 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
612 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
613 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
614 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
615 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
616 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
617 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
618 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
619 Peder Strömberg KVD Bil38,9382018-05-16
620 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
621 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
622 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,9422018-06-30
623 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
624 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
625 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
626 Joachim Sjögren #nicklasvarbjuden38,9462018-07-29
627 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
628 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
629 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
630 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
631 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
632 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
633 Jonas Sommr Summer engineering38,9512018-08-10
634 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
635 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
636 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
637 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
638 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
639 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
640 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
641 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
642 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
643 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
644 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
645 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
646 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
647 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
648 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
649 Glenn Heed Anna betalar38,9602018-08-08
650 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
651 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
652 Bengt Agård Särö38,9642018-06-18
653 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
654 Isak Syvänen Manhem38,9642018-07-26
655 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
656 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
657 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
658 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
659 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
660 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
661 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
662 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
663 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
664 Alexander Austad RR Bygg38,9702018-06-09
665 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
666 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
667 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
668 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
669 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
670 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
671 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
672 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
673 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
674 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
675 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
676 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
677 Kristoffer Dahlström KVD Bil38,9772018-05-16
678 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
679 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
680 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
681 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
682 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
683 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
684 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
685 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
686 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
687 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
688 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
689 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
690 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
691 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
692 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
693 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
694 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
695 Mathias Osten Din bil Sisjön38,9922018-05-12
696 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
697 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
698 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
699 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
700 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
701 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
702 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
703 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
704 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
705 Mikael Jansson Rothman Motorsport38,9982018-06-14
706 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17