Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Erik Bogren Ericsson AB36,8172018-09-05
3 Pontus Carlbom Volvo PV36,9442018-08-08
4 Tony Ageskog TA Servic37,0562018-09-15
5 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
6 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
7 Oscar Freidlitz Dinox3m37,2632018-09-16
8 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
9 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
10 Johan Berthag Cellink37,3552018-08-09
11 Jan-E Arbin Festis Racing37,3912018-08-26
12 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
13 Alexander Lindau FMCK Borås37,3972018-06-26
14 Niclas Harbig M4 Racing37,4252018-09-27
15 Daniel Wikström GB Glass37,4292018-08-19
16 Oscar Lignell Enklare37,4602018-08-30
17 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4662018-05-28
18 Fredrik Gross Auto Trim37,4712018-06-26
19 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
20 Håkan Serner PCS37,4772018-08-19
21 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
22 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
23 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
24 Andreas Wikström Gb Glass37,5292018-08-19
25 Oscar Österberg Kullavik37,5302018-08-15
26 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
27 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
28 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,6522018-08-11
29 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
30 Emil Sahl Elli37,6732018-08-26
31 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
32 Niclas Olsson Offseason37,6972018-09-18
33 William Devletyan Aldardo37,6982018-08-20
34 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
35 Tony Larsson Aldardo37,7152018-08-20
36 Björn Petterson Hell Bikers37,7242018-09-16
37 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
38 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
39 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
40 Stefan Lindberg Gokarthallen i Halmstad37,7712018-08-02
41 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
42 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
43 Henrik Eriksson Volvo37,7962018-09-01
44 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
45 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,8032018-09-27
46 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8102018-05-28
47 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
48 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
49 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
50 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
51 Dragan Kostic BMW37,8282018-06-06
52 Jimmy Gustafsson SS Konsult37,8352018-06-26
53 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
54 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
55 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
56 Peter Engvall LMS37,8512018-10-16
57 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
58 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
59 Bojan Stankic Dragan37,8752018-06-26
60 Philippe Grange Goodspeed37,8782018-05-03
61 Hans Ragnar RR37,8812018-10-16
62 André Niemann Karin37,8832015-01-26
63 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice37,8962018-08-10
64 Viktor Elleberg HCT El37,9002018-07-15
65 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9042018-08-08
66 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
67 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
68 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
69 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
70 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
71 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
72 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
73 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
74 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
75 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
76 Carl Eriksson Hovås37,9462018-10-16
77 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
78 Alexander Wilborg Lisa Racing Team37,9612018-08-23
79 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
80 Niklas Freiman Team Niklas37,9752018-05-28
81 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
82 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
83 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
84 Nemo Jörgensen Redbull37,9982018-08-31
85 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
86 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
87 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
88 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
89 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
90 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
91 Oskar Hellsten Cevt38,0302018-09-27
92 Tobias Moberg LM Motorsport38,0352018-05-31
93 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
94 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
95 Petter Elfving Transportex38,0582018-07-11
96 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
97 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
98 Claus Jörgensen Mediatec38,0672018-08-31
99 William Moberg Pampers38,0772018-07-28
100 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
101 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
102 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
103 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
104 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
105 Malcolm Lauritzen Mamma38,1082018-08-23
106 Dragan Colic IL Recyceling38,1152018-05-28
107 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
108 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
109 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
110 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
111 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
112 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
113 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
114 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
115 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
116 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
117 Danny Andersson  38,1602018-07-21
118 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
119 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
120 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
121 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
122 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
123 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
124 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
125 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
126 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
127 Lars Bosson Honda Racing38,1922018-08-25
128 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
129 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
130 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
131 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
132 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
133 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
134 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
135 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
136 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
137 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
138 Petter Browallius Centiro38,2372018-07-15
139 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
140 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
141 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
142 Andreas Evensen Börjesson Entreprenad AB38,2472018-07-27
143 Joakim Lysell Axelsson Marin38,2472018-06-20
144 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,2512018-09-16
145 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
146 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
147 Alexander Alexandersson Sonic Group Sweden AB38,2542018-08-09
148 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
149 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
150 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
151 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
152 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
153 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
154 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
155 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
156 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
157 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
158 Jörgen Kuhlin  38,2892018-08-10
159 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
160 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
161 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
162 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
163 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
164 Richard Lundin #danielvarbjuden38,3032018-08-08
165 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
166 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
167 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
168 Viktor Rann Erikson Rann38,3102018-09-01
169 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
170 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
171 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
172 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
173 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,3182018-08-14
174 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
175 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
176 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
177 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
178 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
179 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
180 Simon Westergren KBK38,3272018-09-18
181 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
182 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
183 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
184 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
185 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
186 Marcus Sonestedt Bit Addict38,3402018-10-05
187 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
188 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
189 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
190 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
191 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
192 Alex Carlson Werkfahrer38,3482018-05-03
193 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
194 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
195 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
196 Kenny Andersson #kennyvillhaengen#38,3612018-07-29
197 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
198 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
199 Martin Andersson Bohus KC38,3682018-08-10
200 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
201 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
202 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
203 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
204 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
205 Nils Ekholm SKF38,3782018-08-29
206 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
207 Niklas Sundblad Team Sund38,3812018-06-27
208 Oscar Lind Billerud Korsnäs38,3852018-09-01
209 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
210 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
211 Will Wright Pursuing Passion38,3912018-06-15
212 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
213 Christian Lind NCC AB38,3952018-09-01
214 Georgi Nedev GOTeam Racing38,3972018-05-31
215 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
216 Gustav Pettersson Twix38,3992018-08-24
217 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
218 Anders Johansson Powel Racing38,4112018-09-01
219 Mats Petersson Rudalen IF 1d38,4122018-09-07
220 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
221 Johan Lagerlöf Liv38,4132018-08-10
222 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
223 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
224 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,4162018-05-04
225 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
226 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
227 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
228 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
229 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
230 Colin Martin 338,4272015-06-29
231 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
232 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
233 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
234 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
235 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
236 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
237 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
238 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
239 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
240 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
241 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
242 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
243 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
244 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
245 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
246 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
247 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
248 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
249 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
250 Jimmy Sahlberg Toröd Entrebrenad38,4672018-09-07
251 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
252 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
253 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
254 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
255 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
256 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
257 Johan Stål Bil-Nilsson38,4842018-05-04
258 Nicklas Vidén 3W Portal38,4882018-10-05
259 kenzo bauer max38,4902017-08-10
260 Adrian Bladkvist Polski38,4902018-08-18
261 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
262 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
263 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
264 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
265 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
266 Adam Brasar Team Brasar38,5042018-06-27
267 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
268 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
269 Urban Gustafsson Simpelt AB38,5132018-08-02
270 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
271 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
272 Michell Afran Holmens Mobilservice38,5182018-08-31
273 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
274 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
275 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
276 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
277 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
278 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
279 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
280 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
281 Anton Haaga Filip Wikermark38,5322018-07-27
282 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
283 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
284 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
285 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
286 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
287 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
288 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
289 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
290 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
291 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
292 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
293 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
294 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
295 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
296 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
297 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
298 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
299 Johan Helde Transportex38,5522018-07-11
300 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
301 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
302 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
303 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
304 Fredrik Lennström Mxcarro38,5682018-09-15
305 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
306 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
307 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
308 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
309 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
310 Alex Olsson Unlimited Drifting38,5762018-08-09
311 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
312 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
313 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
314 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
315 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
316 Erik Ahlström Hamnhög Group AB38,5832018-10-07
317 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
318 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
319 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
320 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
321 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,5892018-10-07
322 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
323 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
324 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
325 Pär Hellström Radiator VVS38,5932018-09-01
326 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
327 Fahd Al-jamali Volvo PV38,5942018-08-25
328 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
329 Fredrik Luthander  38,5972018-10-07
330 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
331 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
332 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
333 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
334 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
335 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
336 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
337 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
338 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
339 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
340 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
341 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
342 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
343 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
344 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
345 Remy Johansson KTM38,6162018-08-08
346 Andreas Isaksson SVB38,6202018-09-26
347 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
348 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
349 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
350 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
351 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
352 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
353 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
354 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
355 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
356 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
357 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
358 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
359 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
360 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
361 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
362 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
363 Linus Lindqvist Nöjesbyrån38,6652018-05-18
364 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
365 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
366 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
367 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
368 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
369 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
370 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
371 Gustav Helm multilens38,6772018-07-28
372 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
373 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
374 Martin Pedersen Cevt38,6822018-09-27
375 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
376 Talal Al-jamali Volvo PV38,6832018-08-25
377 Danny Ter Maten Corse Motorsports38,6842018-09-08
378 Alexander Andersson Unlimited Drifting38,6882018-08-09
379 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
380 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
381 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
382 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
383 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
384 Anders Ekström Mentice38,6912018-10-05
385 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
386 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
387 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
388 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
389 Linus Björkman Pappa betalar38,6982018-05-01
390 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
391 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
392 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
393 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
394 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
395 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
396 George Giannakenas Sonic Group Sweden AB38,7062018-08-06
397 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
398 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
399 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
400 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
401 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
402 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
403 Andre Sörensen Börjesson Entreprenad AB38,7112018-07-27
404 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
405 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
406 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
407 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
408 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
409 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
410 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
411 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
412 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
413 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
414 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
415 Nicho Rasmusson Björke Bygg38,7312018-06-29
416 Sebastian Madini bishop arms38,7312018-08-14
417 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
418 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
419 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
420 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
421 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
422 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
423 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
424 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
425 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
426 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
427 Martin Janus DirtCult38,7432018-08-25
428 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
429 Daniel Persson ISAB RÖRINFODRING38,7462018-05-05
430 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
431 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
432 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
433 Emil Börjesson Börjesson Entreprenad AB38,7482018-07-27
434 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
435 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
436 Patrik Dahlgren Jobb Hotell38,7492018-09-13
437 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
438 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
439 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
440 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
441 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
442 Robin Algenäs AMEVI38,7562018-08-09
443 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
444 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
445 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
446 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
447 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
448 Christian Dahllöf Intense Bygg38,7702018-08-04
449 Heresh Suleiman Bergsjö IF38,7702018-10-07
450 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
451 Jesper Andreasson Safe Road38,7732018-09-29
452 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
453 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
454 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
455 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
456 Jimmy Bengtsson Svensex AB38,7762018-05-05
457 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
458 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
459 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
460 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
461 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
462 Janne Rantamäki Talurit38,7822018-07-24
463 joachim olsson Främmestad IK38,7822018-08-04
464 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
465 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
466 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
467 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
468 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
469 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
470 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
471 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
472 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
473 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
474 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
475 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
476 Thomas Lindblad Hovås38,7992018-08-18
477 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
478 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
479 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
480 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
481 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
482 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
483 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
484 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
485 Stefan Berg Odin Fonder38,8052018-09-17
486 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
487 Jan Andersson mwb38,8092018-06-29
488 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
489 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
490 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
491 Houd Nasir Volvo PV38,8132018-05-31
492 Henrik Eriksson EBTech Motorsport38,8142018-10-21
493 Tim Culley Dundee Enterprises38,8152018-08-07
494 Bilal Suleiman The King38,8152018-09-29
495 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
496 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
497 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
498 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
499 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
500 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
501 Ivan Begic GBG38,8202018-08-14
502 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
503 Ludvig Bernhardsson PM Noric38,8232018-05-30
504 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
505 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
506 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
507 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
508 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
509 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
510 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
511 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
512 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
513 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
514 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
515 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
516 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
517 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
518 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
519 Simon Ulin Redbull38,8322018-07-12
520 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
521 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
522 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
523 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
524 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
525 David Law Umeå38,8412018-08-11
526 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
527 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
528 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
529 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
530 Alexander Inkerö Kode IF38,8442018-06-16
531 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
532 Mats Björkman Team 1338,8462018-05-01
533 Daniel Divemark Team Divemark38,8462018-09-01
534 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
535 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
536 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
537 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
538 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
539 Masayasu Ieda Syncromatic38,8522018-06-28
540 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
541 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
542 Mattis Watson SSB Bygg38,8552018-10-11
543 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
544 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
545 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
546 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
547 Tony Joselid Team Magton38,8602018-07-13
548 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
549 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
550 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
551 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
552 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
553 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
554 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
555 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
556 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
557 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
558 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
559 Jonathan Näslund Team Zeiron38,8682018-10-07
560 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
561 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
562 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
563 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
564 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
565 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
566 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
567 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
568 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
569 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
570 Henrik Lundgren Gothia Aquatec AB38,8742018-09-28
571 William Krafft Barcelona38,8752018-08-20
572 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
573 Jonas Fransson Prinsen38,8772018-07-11
574 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
575 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
576 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
577 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
578 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
579 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
580 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
581 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
582 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
583 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
584 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
585 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
586 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
587 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
588 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
589 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
590 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
591 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
592 Richard Stenman Kiesel Scandinavia38,8892018-08-18
593 Sverker Stomberg Anatomica38,8892018-10-20
594 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
595 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
596 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
597 Mikael Roslund Il Molino38,8922018-08-23
598 Mikael Roslund Il Molino38,8922018-08-23
599 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
600 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
601 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
602 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
603 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
604 Tobias Loob GMP38,8942018-08-02
605 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
606 Simon Jannerberg RennSport38,8952018-09-16
607 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
608 Max Öberg Macgor38,8962018-08-07
609 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
610 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
611 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
612 Jonathan olsson Mio datakonsult38,8972018-08-04
613 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
614 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
615 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
616 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
617 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
618 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
619 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
620 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
621 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
622 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
623 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
624 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
625 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
626 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
627 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
628 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
629 Emil Green Desab38,9072018-02-03
630 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
631 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
632 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
633 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
634 Andre Fransson Börjesson Entreprenad AB38,9092018-07-27
635 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
636 Oskar Österström Hemköp onsala38,9092018-08-11
637 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
638 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
639 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
640 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
641 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
642 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
643 Santino Domini HL38,9162015-08-10
644 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
645 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
646 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
647 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
648 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
649 Lars Sköld Rocad38,9222018-07-04
650 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
651 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
652 Michael Ring  38,9282014-10-18
653 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
654 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
655 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
656 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
657 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
658 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
659 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
660 Henrik Petersson Biljardpalatset38,9372018-08-18
661 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
662 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
663 Peder Strömberg KVD Bil38,9382018-05-16
664 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
665 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
666 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
667 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
668 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
669 Joachim Sjögren #nicklasvarbjuden38,9462018-07-29
670 Evert Jansson Team Farfar38,9462018-10-17
671 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
672 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
673 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
674 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
675 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
676 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
677 Jonas Sommr Summer engineering38,9512018-08-10
678 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
679 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
680 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
681 Rasmus Mellqvist EB Tech Motorsport38,9532018-10-21
682 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
683 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
684 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
685 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
686 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
687 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
688 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
689 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
690 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
691 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
692 Otto Lindmark HÖGSBO EL38,9592018-08-31
693 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
694 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
695 Glenn Heed Anna betalar38,9602018-08-08
696 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
697 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
698 Bengt Agård Särö38,9642018-06-18
699 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
700 Isak Syvänen Manhem38,9642018-07-26
701 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
702 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
703 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
704 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
705 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
706 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
707 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
708 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
709 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
710 Alexander Austad RR Bygg38,9702018-06-09
711 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
712 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
713 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
714 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
715 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
716 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
717 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
718 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
719 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
720 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
721 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
722 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
723 Kristoffer Dahlström KVD Bil38,9772018-05-16
724 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
725 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,9782018-10-20
726 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
727 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
728 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
729 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
730 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
731 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
732 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
733 Gunnar Birgisson Chalmers38,9862018-09-09
734 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
735 Ammar Hamadi Göteborgs Stad38,9872018-10-11
736 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
737 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
738 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
739 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
740 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
741 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
742 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
743 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
744 Mathias Osten Din bil Sisjön38,9922018-05-12
745 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
746 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
747 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
748 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
749 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
750 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
751 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
752 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
753 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
754 Mikael Jansson Rothman Motorsport38,9982018-06-14
755 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17