Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
5 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
6 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
7 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
8 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
9 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
10 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
11 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
12 Björn Petterson Hell Bikers37,4472019-02-26
13 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
14 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
15 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
16 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
17 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
18 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
19 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
20 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
21 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
22 Peter Wiborg Team Wiborg37,6722018-11-02
23 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
24 Jan-E Arbin Festis Racing37,7222019-02-25
25 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
26 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
27 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
28 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
29 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
30 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
31 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
32 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
33 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
34 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
35 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
36 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
37 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
38 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
39 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
40 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
41 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
42 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
43 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
44 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
45 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
46 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
47 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
48 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
49 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
50 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
51 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
52 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
53 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
54 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
55 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB38,1592019-03-23
56 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
57 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
58 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
59 Axel Danielsson Leda Utveckling38,1782019-03-05
60 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
61 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
62 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
63 Christian Chammas FMCK Borås38,1852019-01-31
64 Mikael Pernheden IAC38,1902018-11-03
65 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
66 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
67 Malcolm Lauritzen Mamma38,2372019-03-12
68 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
69 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
70 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
71 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
72 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
73 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
74 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
75 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
76 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
77 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
78 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
79 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
80 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
81 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
82 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
83 Anders Johansson Powel Racing38,3512019-04-02
84 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
85 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
86 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
87 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
88 Imre Döme Pitlane.se38,3852018-11-17
89 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
90 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
91 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
92 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
93 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
94 William Devletyan Aldardo38,4182018-12-29
95 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
96 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
97 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
98 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
99 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
100 Tony Larsson Aldardo38,4712018-12-29
101 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
102 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
103 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
104 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
105 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
106 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
107 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
108 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
109 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
110 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
111 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
112 Jari Jokela Aronssonsbil38,5302018-12-29
113 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
114 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
115 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
116 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
117 Karim Omarain IAC38,5612019-04-19
118 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
119 Leif Danielsson Leda Utveckling38,5662019-03-05
120 Kim Andersson GS38,5762019-01-26
121 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
122 Magnus Petersson IAC38,6002018-11-03
123 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
124 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
125 Alexander Bosson pappa38,6162019-03-24
126 Marcus Murad Street Performance38,6202019-02-23
127 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
128 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
129 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
130 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
131 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
132 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
133 Emil Green Desab38,6532019-01-26
134 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
135 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
136 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
137 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
138 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
139 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
140 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
141 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
142 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
143 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
144 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
145 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
146 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
147 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
148 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
149 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
150 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
151 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
152 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
153 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
154 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
155 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
156 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
157 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
158 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
159 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
160 Örjan Karlsson KBK Engineering38,7842018-10-27
161 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
162 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
163 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
164 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
165 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
166 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
167 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
168 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
169 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
170 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
171 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
172 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
173 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
174 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
175 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
176 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
177 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
178 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
179 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
180 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
181 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
182 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
183 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
184 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
185 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
186 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
187 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
188 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
189 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
190 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
191 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
192 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
193 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
194 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
195 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
196 Per-Åke Andersson SVB38,9372018-11-28
197 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
198 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
199 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
200 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
201 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
202 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
203 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
204 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
205 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
206 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
207 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,9592018-11-01
208 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
209 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
210 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
211 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
212 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
213 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
214 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
215 Marcus Frogemar IAC Group38,9902018-11-03
216 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
217 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
218 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
219 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25

Öppettider Påsk

Långfredag 11-17
Påskafton 11-18
Påskdagen 11-17
Annandag Påsk 11-17
Långfredag 11-17

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17