Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
4 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
5 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
6 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
7 Philippe Grange Link & Co37,3902018-11-26
8 Erik Bogren Ericsson AB37,4002018-11-01
9 Christian Nielsen Advania37,4032018-11-26
10 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
11 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
12 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
13 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
14 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
15 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
16 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
17 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
18 Andreas Wikström GB Glass37,6232018-11-05
19 Peter Wiborg Team Wiborg37,6722018-11-02
20 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
21 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
22 Björn Petterson Hell Bikers37,7592019-01-28
23 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
24 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
25 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
26 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
27 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
28 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
29 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
30 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
31 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
32 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
33 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
34 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
35 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
36 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
37 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
38 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
39 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
40 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
41 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
42 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
43 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
44 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
45 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
46 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
47 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
48 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
49 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
50 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
51 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
52 Christian Chammas FMCK Borås38,1852019-01-31
53 Mikael Pernheden IAC38,1902018-11-03
54 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
55 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
56 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
57 Markus Konsa Pro Nordic38,2592019-01-24
58 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
59 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
60 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
61 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
62 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
63 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
64 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
65 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
66 Hans Johannesson Hälsö38,3452018-12-18
67 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
68 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
69 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
70 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
71 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
72 Imre Döme Pitlane.se38,3852018-11-17
73 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
74 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
75 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
76 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
77 William Devletyan Aldardo38,4182018-12-29
78 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
79 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
80 Oscar Österberg Kullavik38,4542018-11-02
81 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
82 Bojan Stankic Dragan38,4632019-02-03
83 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
84 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
85 Tony Larsson Aldardo38,4712018-12-29
86 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
87 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
88 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
89 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
90 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
91 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
92 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
93 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
94 Jari Jokela Aronssonsbil38,5302018-12-29
95 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
96 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
97 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
98 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
99 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
100 Kim Andersson GS38,5762019-01-26
101 Magnus Petersson IAC38,6002018-11-03
102 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
103 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
104 Malcolm Lauritzen Mamma38,6092019-01-26
105 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
106 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
107 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
108 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
109 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
110 Emil Green Desab38,6532019-01-26
111 Anders Johansson Powel Racing38,6572018-12-15
112 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
113 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
114 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
115 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
116 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
117 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
118 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
119 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
120 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
121 Christopher Hagby Vitrolife38,7092019-02-02
122 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
123 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
124 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
125 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
126 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
127 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
128 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
129 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
130 Karim Omarain IAC38,7602019-01-19
131 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
132 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
133 Örjan Karlsson KBK Engineering38,7842018-10-27
134 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
135 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
136 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
137 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
138 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
139 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
140 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
141 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
142 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
143 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
144 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
145 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
146 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
147 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
148 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
149 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
150 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
151 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
152 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
153 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
154 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
155 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
156 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
157 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
158 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
159 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
160 Per-Åke Andersson SVB38,9372018-11-28
161 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
162 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
163 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
164 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
165 Bengt Agård Särö38,9532018-12-16
166 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
167 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
168 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
169 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,9592018-11-01
170 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
171 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
172 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
173 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
174 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
175 Marcus Frogemar IAC Group38,9902018-11-03
176 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
177 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
178 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
179 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17