Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

Flickor 48,500
Pojkar 44,500
Damer 42,000
Herrar 39,000

Sök bland  Sökord    

Herrar - Stor kart

PositionNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Fredrik Wiborg Wiborg Racing36,8062015-02-08
2 Peter Wiborg Team Wiborg37,1782015-02-08
3 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,2232015-03-02
4 Henrik Jansson Gbgx3m37,2942014-11-19
5 Christopher Hagby Vitrolife37,3472015-03-15
6 Erik Bogren Ericsson AB37,3692018-03-07
7 Johan Templin Gokartcentralen37,3942015-03-21
8 Alex Engblom Tjörns MF37,4752018-03-03
9 Christoffer Waern GKM Miata Team37,4952018-01-29
10 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4992018-03-26
11 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar37,5182014-11-16
12 Christian Nielsen Advania37,5262018-01-29
13 Johan Berthag BergmanLabora37,5382014-12-14
14 Fredrik Gross Auto Trim37,5462018-01-29
15 Jan-E Arbin Festis Racing37,5872015-02-11
16 Oscar Freidlitz Dinox3m37,5972018-02-21
17 Alexander Lindau FMCK Borås37,6122017-08-28
18 Dante Emanuelsson www.clara10.n.nu37,6192015-01-28
19 Mart Vaher Team Morfar37,6432015-01-25
20 Fredrik Lestrup Lestrup Racing Team37,6702014-11-20
21 Michael Denny chalmers formula student37,6932015-01-31
22 Pontus Ny Design Pontus Ny37,7082014-12-10
23 Christian Svensson Kennets MC Service37,7552015-03-03
24 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,7622017-12-29
25 Johan Petterson Slipperysulers37,7672015-01-13
26 Andreas Wikström Gb Glass37,7762017-11-06
27 Christian Hallgren Vectorized37,7812018-02-26
28 Toby Ring Bilstudion37,7872015-10-31
29 Jimmy Visshed gokarting.nu37,8022015-01-21
30 Ola Gruvesäter POG Engineering37,8152014-11-24
31 Christian Lindberg Älvbygden MK37,8182015-03-03
32 Orvar Hurtig Karl Johan Racing37,8202015-02-07
33 Robin Noborg Mercedes37,8222016-06-19
34 David Modin Inet AB37,8422017-06-19
35 Mikael Wiborg Wiborg Racing37,8432015-01-11
36 EdVin Schönberg Yoni.se37,8452015-01-04
37 Erik Svensson Imtech37,8492015-02-14
38 Robin Knutsson Infiniti Red Bull37,8542016-01-31
39 Andreas Simonsen Team CMS37,8552016-06-27
40 Tony Ageskog TA Servic37,8562018-02-26
41 André Niemann Karin37,8832015-01-26
42 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,8952017-09-25
43 Thomas Olsson MT Bilrekond37,9052015-02-12
44 David Lyckelid Good Solutions37,9092018-04-10
45 Tomas Hallenberg Pelagicore37,9102015-05-25
46 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,9112015-02-01
47 Johan Thanasinaris JBA Bilvård37,9152015-04-06
48 Jesper "Glenn" Palmborg Gokarting Majorna37,9182015-07-03
49 Daniel Limatainen Limmet speedfactory37,9302015-12-05
50 Oscar Andreasson Kermit Racing37,9352015-01-04
51 Jonny Johansson NTT AB37,9372018-01-27
52 Erkin Bour Beans väst AB37,9452014-10-27
53 Niclas Olsson Offseason37,9462017-10-30
54 Daniel Wikström GB Glass37,9482017-08-28
55 Johannes Halvarsson Vilda Västern Racing37,9532016-01-21
56 Tony Larsson Aldardo37,9662015-02-19
57 Viktor Osberg Axxon Racing37,9742016-08-29
58 Håkan Serner PCS37,9832016-03-06
59 Max Hammaren Securitas37,9872015-02-10
60 Tommy Persson TUIfly Nordic37,9882015-04-27
61 Axel Jonson chalmers formula student37,9962015-03-14
62 Per Oleskog Kerstin38,0082015-02-11
63 Niklas Maisaari Pekkas Framvagnsservice38,0132018-03-24
64 Jesper Magnusson Göteborgs Gokartcenter38,0182014-10-01
65 Saki Öhman VEMS38,0222015-02-01
66 Patrik Magnusson Blårök Racing38,0222015-03-02
67 Pierre Runic Car Audio Gbg38,0282015-06-25
68 Lars Johansson PYRAMIDEN38,0362014-08-24
69 Travis Jonasson Bangerz38,0482016-07-01
70 Petter Elfving Transportex38,0582015-02-07
71 Viktor Lundgren Ferrari38,0622017-08-10
72 Oliver Ahrenstedt MPM Racing Oil38,0642015-03-01
73 Jimmy Gustafsson SS Konsult38,0672015-03-02
74 Christoffer Pihl Borås MK38,0782017-12-26
75 Edin Behram Velez Mostar38,0882017-08-31
76 Mark-Tami Hotta TRZ38,0912017-01-31
77 Christian Björsegård Team Skanska38,0992018-02-16
78 Calle Bergström Tandläkare CMB AB38,1042015-02-01
79 Lasse Larsson Larsson Racing38,1212018-02-26
80 Mikael Pernheden IAC38,1312016-10-08
81 Johan Amtner H&M38,1312018-02-10
82 Niclas Harbig M4 Racing38,1342017-10-30
83 Oliver Österberg Samskolan38,1352014-10-27
84 Jonas Svanberg Jesus38,1402016-01-24
85 Filip Nordmark Elli Racing Team38,1422016-02-27
86 Michael Stadig MHS Racing38,1472015-08-08
87 Per Sundsmyr SRH.se38,1502014-10-27
88 Johan Meissner PoleStar38,1502017-09-06
89 Bogdan Chelmecki Complett Byggen AB38,1592017-05-28
90 Claes Petersson Peterssons Racing38,1622018-04-18
91 Michel Ring Bilstudion38,1632017-11-04
92 Malcolm Lauritzen Mamma38,1632018-03-21
93 Alexander Dahlberg Weex Racing Team38,1642015-02-14
94 William Moberg Pampers38,1722016-10-14
95 Tobias Ahlm Syrran Betalar38,1772016-09-09
96 Jack Milder Team Chickens38,1802016-09-26
97 Kenneth Ekström SSK38,1892015-02-10
98 SkoterJocke Sturve SpeedCut Motorsport38,1892017-07-22
99 Joakim Holtberget Audi38,1892014-08-27
100 Imre Döme Pitlane.se38,1902015-02-07
101 Jan-Erling Rydquist D538,2032016-01-28
102 Johan Lanner Team Sweden Sailing38,2032018-01-07
103 Mattias Evensson Polestar38,2102018-02-06
104 Peter Ny Metallbolaget38,2112015-12-09
105 Hans Johannesson Slå hårt38,2132016-07-01
106 Daniel Andersson Alf Ericsons elektriska38,2152015-03-15
107 Eric Olsson Chalmers Formula Student38,2182015-03-22
108 Berra (Niclas) Berntsson GTS38,2202014-12-26
109 Oscar Lindegren Darkdog Racing38,2222015-01-19
110 Joakim Ekholm Nintendo38,2222015-01-18
111 Niklas Freiman Team Niklas38,2312016-02-29
112 Jimmy Johansson JJ Teknik HB38,2442015-11-28
113 Hugo Harming ATEA38,2442017-06-19
114 Ludvig Axelsson SVKG38,2472016-01-28
115 William Devletyan Aldardo38,2512017-08-28
116 Chad Thomas chalmers formular student38,2522015-01-18
117 Jyri Latvala Street M8´s38,2522016-01-02
118 Michael Nilsson SVKG38,2572018-02-01
119 Martin Koskinen Hällingsjöhus38,2582014-12-26
120 Jari Jokela Aronssons Bil38,2632018-01-08
121 Oskar Hellsten Cevt38,2632017-12-18
122 Pontus Carlbom Volvo PV38,2642016-09-17
123 Anders Rydenskog Erlansson Bygg i Väst38,2642016-01-25
124 Lars Bosson Honda Racing38,2652015-02-15
125 Marcus Sundh AB Sappa38,2752015-01-29
126 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,2752017-10-23
127 Henrik Pihl Försäkringskassan38,2792017-09-06
128 Oliver Bergström Bergström Motosport38,2812015-01-04
129 Magnus Berglin Sorc Racing38,2832018-01-27
130 Stefan Sundström Sundström Engineering38,2882014-11-24
131 Stefan Sumner Prinsen38,2892015-02-12
132 Christoffer Lindblom CC Mark38,2902015-01-26
133 Julius Borgvind Qvirist38,2912018-04-15
134 Max Sjölander KAK38,2932016-12-03
135 Marcus Christenson Niklas38,2982015-12-07
136 Robin Andersson Volvo38,3092016-01-26
137 Jesper Örtberg Team 838,3092016-07-28
138 Magnus Ohlson Team 1338,3102016-12-08
139 Lennie Sandberg Gokartcentralen38,3122014-12-26
140 Claes Haglund Kvaser AB38,3152016-01-28
141 Richard Söderberg SafeTeam38,3162016-01-28
142 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,3172015-12-05
143 Pontus Togell Togge_tuning38,3192015-04-17
144 Anton Gustafsson Gson Racing38,3202015-04-06
145 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,3222018-04-11
146 Henrik Petersson Asta Zero38,3232014-10-27
147 Lukas Ahlgren Fetersbergs38,3252018-01-27
148 Emre Salihov Bobby Houston38,3262015-03-02
149 Jerry Veesmaa Bottne38,3352016-01-06
150 Ulrik Ekelund Securitas38,3352015-02-10
151 Vincent Wilner Wilner skorstensfejeri38,3382014-12-28
152 Oscar Larsson Everfresh38,3382015-03-26
153 Albin Birath MCA-Sweden38,3392015-01-29
154 Michael Larsson Polestar38,3412015-07-27
155 Toni Luomala Pelagicore38,3422017-03-30
156 Andreas Ivarsson Donnum Ferrum38,3422016-01-24
157 Jörgen Jergard Eks Racing38,3442015-01-04
158 Henrik Måg Måg Enterprices38,3462015-06-29
159 FABIAN Jonsson Monaco Racing38,3532018-04-02
160 Jörgen Kuhlin  38,3552016-07-11
161 Jonas Schmidt Leoprodukt38,3552015-02-06
162 Fredrik Männer Myself38,3602015-07-31
163 Urban Holgersson Älvbyggdens MK38,3632015-03-03
164 Filip Forslund quadracom38,3662014-12-27
165 Magnus Almqvist HiQ38,3712017-07-11
166 Christian Sabel Mercedes38,3712018-01-21
167 Örjan Karlsson KBK Engineering38,3742017-01-28
168 Per-Åke Andersson SVB38,3762017-11-01
169 Ulf Sumner Prinsen38,3772014-10-27
170 Richard Sundberg Halvtre38,3802015-11-02
171 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,3902017-10-05
172 Robin Magnusson Hulta Racing38,3902018-04-03
173 Johan Andersson SVB38,3922017-11-08
174 Emil Sahl Elli38,3932018-01-14
175 Oliver Silva Nerv38,3982015-02-21
176 Jonas Helgesson JM Rallyteam38,4052016-01-02
177 Nemo Jörgensen Redbull38,4072017-08-09
178 Olof Andersson Atria38,4132015-06-10
179 Melker Kindström Göteborgs Gokartcenter38,4152014-10-01
180 Anton Stephan Sävedalens IF38,4152015-02-08
181 Martin Andersson Auto Haus AB38,4182015-05-30
182 Axel Hildebrand Lantmännen38,4182017-10-17
183 Reine Milder Team Kanel38,4222015-03-15
184 Patrik Bengtsson Millan38,4242014-12-26
185 Martin Victorsson Tight And Easy38,4252016-11-04
186 Colin Martin 338,4272015-06-29
187 Karl-Johan Hagelin AL Racing38,4292017-10-30
188 Alexander Ehrenström Josef38,4292017-11-04
189 Robert Grandin Malmström Edström38,4352014-08-25
190 Farre Khos BVV Bil AB38,4362017-10-23
191 Pontus Andersson West El38,4372015-12-02
192 Peter Kroon Visshed38,4382015-01-21
193 Martin Åhman Christian Eggens Åkeri38,4412014-11-22
194 andreas roos Audi Göteborg38,4442017-08-31
195 Marcus Larsson GBG Lackcenter38,4462016-09-26
196 Michael Lindgren MILE/nallex38,4482017-06-27
197 Mikael Lipnell Modmoto38,4492016-01-25
198 Stefan Karlsson Volvo38,4512015-04-28
199 Björn Brander Honda38,4572015-02-05
200 Oskar Sporer #23238,4582017-12-29
201 Bojan Pandzic Edin38,4582017-08-31
202 Christian Svensson C.S.I Raceing38,4592017-07-29
203 Rachid Rachid Körkortsspecialisten38,4632015-09-11
204 Albin Brüggemann Assistancekåren38,4632015-06-09
205 Martin Isaksson El-Akuten38,4672014-12-27
206 Simon Billhult Nocco38,4672018-04-07
207 David Lundberg Assbeard38,4692018-02-24
208 Simon Stenborg JSS Stålteknik38,4692016-07-26
209 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,4712014-11-26
210 Elis Götherskjöld Gbgx3m38,4742016-07-03
211 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,4742014-12-29
212 Magnus Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,4792014-12-06
213 Bojan Stankic Dragan38,4882016-09-17
214 kenzo bauer max38,4902017-08-10
215 Andreas Leinsdorff Mest leksaker vinner38,4912017-07-18
216 Andreas Laestander Rejcab AB38,4912017-07-24
217 Marko Samuelsson Jilab38,4922015-08-11
218 Kim Fredriksson Göteborgs Gokartcenter38,4952014-10-01
219 Johan Dahlöf Hexanova38,4972015-06-26
220 André Veesmaa Veesmaa Racing38,5052016-01-06
221 Michael Tåning Brorsson AB38,5092014-12-29
222 Tommy Axelsson Audi Göteborg38,5172017-08-31
223 Per Skårner Intersport38,5182018-04-09
224 Michell Afran Le croissant38,5182018-04-18
225 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,5182014-12-29
226 philip österlund Majornas korv kiosk38,5192016-07-23
227 Björn Edman Mini Göteborg38,5232014-12-26
228 Daniel Molin danielmolin.se38,5232017-08-19
229 Robin Andersson Audi Göteborg38,5242017-08-31
230 Joakim Dock Tribo tech38,5262015-03-01
231 Marcus Wiborg  38,5272014-08-24
232 André Palm-Norrman Team 1338,5312015-09-05
233 Lucas Andersson Hvarfvens EL38,5322014-09-07
234 Sebastian Nilsson chalmers formular student38,5322016-01-31
235 Fredrik Carlsson I3Tex38,5352014-11-24
236 Mathias Rossi Monster Energy38,5352015-01-03
237 Tommy Leuschner Balltorps Byggplåt38,5372015-01-02
238 Lars-åke Lyckskär Min Fru38,5372018-03-22
239 Marcus Frogemar IAC Group38,5392016-10-08
240 Otto Gulleberg Ingenting38,5442014-11-21
241 Daniel Eriksson Mad Performance38,5452016-01-03
242 Philip Ahlgren GFIF38,5452017-04-23
243 Peter Antonsson almostracing.se38,5462017-07-18
244 Björn Arvidsson Zic Zak Elektro38,5462014-12-04
245 Joakim Weglin Volvo38,5482016-12-21
246 Lasse Wallerstedt Karin38,5492017-07-12
247 Robban Carlsson BEA38,5512015-04-17
248 Johan Albo Ford38,5512016-12-06
249 Joakim Nordberg Turbojocke38,5512015-01-07
250 Carl-Johan Axelsson N-Mek38,5612015-02-01
251 David Marklund Tibnor38,5622017-05-13
252 Martin Ekman ICA Landvetter38,5682014-11-26
253 Niklas Bergström Marcus38,5682015-12-02
254 Calle Jacobson Klarins Rör38,5692017-08-29
255 Emil Clemensson Hi3G Access38,5692018-04-15
256 Oliver Ahrenstedt Hyrcentralen38,5712016-01-16
257 Dennis Bergström Formula K38,5732017-07-17
258 Timothy Hansson Diveteam38,5742017-08-23
259 Krystian Jarosz Kjgoodbygg38,5802015-08-09
260 Jonas Berglund Gabbe Limited38,5812017-08-03
261 Andreas Hagberg Alpklyftan38,5822017-09-28
262 Andreas Johansson MacGregor38,5832018-04-25
263 Linus Anthav LA Entrepenad38,5832015-07-28
264 Jonathan Johansson Peo johanssons fastighetsvärdering AB38,5862015-07-31
265 Joachim Osbech Volvo38,5872014-12-01
266 Jonas Toft MA Bilar38,5872014-09-07
267 John Björklund Din Bil Sisjön38,5872015-11-19
268 Mathias Andersson Bigmaff38,5902016-10-30
269 Jonas Persson ICA Kvantum skara38,5912014-11-26
270 Calle Arvidsson Audi Göteborg38,5922017-08-31
271 Peter Gal Funmiller38,5942014-08-25
272 Marcus Blomgren Blomgren och Eriksson Bygnads Ab38,5972017-08-29
273 Johan Helde Transportex38,5992015-02-08
274 Filip Hellquist VK Marin38,6032015-10-30
275 Mikael Johansson LP entreprenad38,6042015-03-03
276 Nicola Orovic Mercedes AMG38,6042016-09-04
277 Dan Johansson Flying Fellows38,6042018-03-24
278 Anders Magnusson Volvo38,6052015-01-13
279 Zebastian Johansson Polestar38,6062017-05-27
280 kenso Bauer Kenso38,6092017-08-03
281 Anders Wikström Mia38,6102017-09-06
282 Sebastian Adielsson wölkers bil38,6102014-09-05
283 Moe Saeed Chalmers Formula Student38,6112018-04-18
284 Jimmy Karlsson JK Motorsport38,6122018-03-03
285 Dan Svensson Vilda Västern Racing38,6122016-01-21
286 Peter Stavered Cevt38,6132017-12-18
287 Robin Kjellstedt SVKG38,6152015-01-29
288 Tommie Edhage TrekStor38,6152016-01-24
289 David Rossi Monster Energy38,6212015-01-03
290 Mikael Svensson wölkers bil38,6212014-09-05
291 Emil Jönsson Råttan38,6252015-02-07
292 Victor Bergström Mölndals Tandhälsovård38,6292015-03-15
293 Espen Helstad Semcom38,6292015-01-04
294 Magnus Petersson IAC38,6352016-10-08
295 Conny Johansson Grönnäs Auto Service38,6392015-03-03
296 Erik Enders Chalmers Formula Student38,6432016-04-14
297 Jacob Jonsson Monaco Racing38,6502017-07-29
298 Mikko Väätäjä Hot-mix / EKC38,6532017-10-11
299 Janne Murvik Loka Racing38,6552017-07-18
300 Jesper Eliasson Alingsås Friidrottsförening38,6562018-03-31
301 Ingvar Pettersson Öis Brottning38,6602015-02-07
302 Simon Thörewik Försvarsmakten38,6612015-07-16
303 Anton Nordström Graaf Metalracing.se38,6652015-02-10
304 Hans Bäckström Volvo38,6652014-11-24
305 Henrik Lindberg Kvinnestad Racing38,6652017-05-13
306 Adam Brasar Team Brasar38,6672016-07-20
307 Juha Lappalainen LG Bildemontering38,6712016-03-04
308 Jimmy Ejervall Din Bil Sisjön38,6712016-10-06
309 Andreas Näsholm Lycksele IF38,6712015-03-08
310 Fredrik Löfgren Helsingsborgs Gokartclub38,6742014-12-08
311 Mikael Dalin Spekked Racing38,6752015-03-28
312 Tim Sannes Sweep38,6762017-11-04
313 Niklas Löberg RB Sportline38,6772015-06-07
314 Markel Jordansson IAC Group38,6802016-10-05
315 peter Sundsmyr GUD38,6812015-01-07
316 Martin Svantesson Volkswagen Sisjön38,6832015-05-15
317 David Elmgren Bilia38,6892015-01-23
318 Kim Donder Chalmers38,6902015-02-15
319 Carl Andersson Eurenius chalmers formula student38,6902015-01-24
320 Jonas Millblad KTM38,6902016-01-22
321 Stefan Nilsson Styrud38,6912015-06-26
322 Robert Johansson Bosse Bus och Grus Tjörn38,6922015-06-13
323 Daniel Eklund Getängs38,6922018-01-27
324 Will Wright Pursuing Passion38,6932017-10-17
325 Erik Sevetin Berotec38,6952014-10-29
326 Dragan Kostic BMW38,6952015-06-28
327 Mattias Roberg Tectorius38,6982015-07-11
328 Simon Assadi SSC38,7002017-10-21
329 André Bendixen Johansson Bendixen38,7012016-08-21
330 Nils Ekholm SKF38,7012016-01-10
331 Kenneth Edman Edmans Måleri38,7022016-06-03
332 Christian Gustavsson Tjörn138,7032017-03-02
333 Robin Andersson RF Marin38,7062014-11-14
334 Marcus Lundgren Lönns AB38,7062014-09-19
335 Dragan Colic IL Recyceling38,7062016-09-26
336 Magnus Wester Wellspect Heath care38,7072016-10-05
337 Niklas Danielsson chalmers formula student38,7082015-01-24
338 Vincent Huber Lanit38,7082015-01-25
339 David Hvarfven Altran38,7092014-08-27
340 Peder Balerado CMS GROUP38,7102015-11-02
341 Daniel Lundgren GVB38,7112014-12-10
342 Christian Aspvid Team Aspvid38,7142017-10-15
343 Viktor Janstrand Askim IK38,7142017-01-06
344 Torbjörn Svensson Cramo38,7152017-11-15
345 Henrik Claesson GVB38,7162014-12-10
346 Gustav Dahl Audi GBG38,7162018-03-22
347 Jonas Christensen Billes Tryckeri38,7182017-01-25
348 Kazek Chelmecki Complett Byggen AB38,7192017-05-28
349 Daniel Svedberg Svedbergs Motorsport38,7222017-05-13
350 Pontus Larsson ASICS38,7232014-12-21
351 Oscar Österberg Särö IK38,7252018-01-21
352 Kevin Finstad H&M38,7292018-02-10
353 Magnus Larsson Grönnäs Auto Service38,7302015-02-25
354 Gustav Pettersson Twix38,7312015-12-28
355 Ulf Heinel ABB38,7322016-10-04
356 Sebastian Björskiöld  38,7362015-04-14
357 Lukas Illigmann Team Dad Money38,7372017-08-24
358 Jakob Ottenfelt Walter karlssons Måleri38,7382015-12-26
359 Jonathan Månsson Monzon38,7392015-08-08
360 Mattias Ekeroth MPM Oil38,7392015-07-27
361 Ola Håkansson Fast Enginering38,7392017-07-24
362 Benjamin Karnik KHS38,7392018-02-25
363 Tomas Roosemark Roosemark-Racing38,7412015-02-05
364 John Wallmyr JOHNOSKAR AB38,7432016-03-05
365 Lorentz Nilsson Tahult38,7442017-03-12
366 Jesper Brundin Brundin Bygg38,7462015-01-23
367 Mickael Aldén Greppås Golfklubb38,7472015-07-09
368 Henrik Ebenhag Salming38,7482015-01-05
369 Viktor Sjöberg Kone38,7492016-11-25
370 Malcom Sedeborg LilPump38,7492017-07-03
371 Scott Mårtensson Linde38,7522017-10-12
372 Dennis Oscarsson Stures Åkeri38,7532014-11-08
373 Kristofer Martell AEC38,7532016-11-29
374 Fredrik Weimyr Thermo King38,7552016-09-17
375 Christoffer Geiros Street Trends38,7562016-12-08
376 Niklas Sundblad Team Sund38,7572015-01-02
377 Lars Hjelm Gazzer c438,7572014-12-08
378 Henrik Fries PoleStar38,7642017-09-06
379 David "Japp" Celik Elektrikersevice Sverige38,7662015-05-03
380 Julius Vahlen SAM AB38,7672017-10-13
381 Stefan Karlsson SVKG38,7702014-11-24
382 Henric Karlsson Chalmers38,7722016-01-10
383 Gert Söderberg Flying Fellows38,7732016-01-28
384 Anders Bjerstaf Honda38,7732015-03-03
385 Christian Lindberg LP entreprenad38,7742014-10-15
386 Niklas Persson Honda38,7742016-12-02
387 Richard Tellberger Lönns Truckar38,7772017-08-18
388 Jesper Persson Fly Racing38,7772016-12-02
389 Tommy Majuri Min Svensexa38,7782018-03-10
390 Fredrik Klintbäck Autolounge38,7792018-02-06
391 Daniel Thomsen Spindeln Ivan38,7812018-04-07
392 Peter Torgersson Team 1338,7832015-03-22
393 Fabian Lindfjord Spakillarna38,7842017-08-20
394 Christoph Möller Team Niklas38,7852015-01-16
395 Sebastian Gerhardsson Ineos38,7872014-11-20
396 Erik Stensson Klarins Rör38,7872017-08-29
397 Jörgen Olsson JJ Gruppen38,7882016-10-29
398 Carl Robertzon Badass boys Mc38,7912014-08-25
399 Michael Kallies värmekällan38,7952017-10-01
400 Saffe Safieddine Dinox3m38,7962015-03-12
401 Roger Gustafsson Riboverken RZ Gruppen38,7962017-10-06
402 Joakim Vennersten Qorner AB38,7972015-02-06
403 Tobias Karlsson TKN Rör38,7982015-12-11
404 Fabian Månsson Kullavik38,7992016-11-07
405 Salko Huseinovic Type-R38,7992017-08-21
406 Fabian Nordengren Bernadott Gymnasiet38,8002015-08-07
407 Magnus Lagnelöv IAC38,8002015-01-17
408 David Lantz Volvo Bussar38,8002017-05-27
409 Patrik Andersson SVB38,8022017-11-29
410 Jonas Hansson Svensk Brandsäkerhet38,8032015-02-13
411 Jonas Bernhardt Gabbe Racing38,8052015-08-09
412 Conny Svensson Stendahls Bil38,8062015-03-03
413 Emil Linder HTE Garden38,8102017-07-06
414 Fredrik Hagslätt Göteborgs Gokartcenter38,8102014-10-01
415 Peter Hermansson Elitsia AB38,8122017-05-25
416 Stian Teigland Jula Fyllingdalen38,8172016-03-25
417 William Rhedin Ferrari38,8172018-02-25
418 Kevin Batti Duva38,8182017-08-19
419 Bill Fredriksson Ryckt slang38,8192018-04-07
420 Philip Johansson Pålaliden38,8192018-04-10
421 Robert Hasselgren Livets Hårda Skola38,8202015-02-07
422 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,8222015-11-17
423 Thomas Petersson Bose38,8242015-05-11
424 Carsten Reich Cascade38,8252014-08-27
425 Mikael Thorstenson Pg Tech AB38,8262014-10-25
426 Akira Ozawa Volvo Cars38,8262016-07-09
427 Tobias Nylund Spårvägen38,8272016-03-05
428 Jakob Muhr Roses With Names38,8272016-05-28
429 Lucas Akyol Nordic Auto38,8272017-10-07
430 Christoffer Johansson Betolio38,8272017-10-08
431 Hans Wretling Hans Wretling Foto38,8282015-08-10
432 Peter Andersson Byggcenter38,8282014-11-08
433 Mikael Andersson Honda Power38,8292017-12-16
434 Crispen Meadows Apex Tool Group38,8302015-01-29
435 Kim Gunnmarker Auto Lounge38,8312016-10-12
436 Johan Lindfjord Johnkarate38,8312017-08-20
437 Måns Bengtström Callidus38,8322016-09-14
438 Tomek RR Nawalaniec RR Bygg38,8352014-11-16
439 Björn Hall Rydboholmsgaraget38,8352018-04-07
440 Mathias Cardevik Cardevik Motorsport38,8362015-03-28
441 Nicklas Lindahl Furelindhs Bygg38,8372016-06-03
442 Linus Björkman Pappa betalar38,8382017-01-28
443 Christian Nilsson Bruket38,8392016-11-19
444 Simon Wiede Volvo Logistics AB38,8412015-07-23
445 Robert Magnusson Z38,8422017-08-06
446 Erik Törnblom ETE38,8432015-07-30
447 Joachim Abrahamsson Mekonomen38,8432016-08-19
448 Bosse Andersson Schenker38,8442015-12-28
449 Lukas A Kompis till M.Wiborg38,8442014-08-24
450 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-14
451 Andreas Wilker ARC motorsport38,8472015-02-15
452 Eric Meadows-Jönsson Dawta38,8502014-08-29
453 Carl Sandberg Volvo Cars Vdyn Cae38,8522017-12-18
454 Juha Mielonen Styrud38,8522015-06-26
455 Kevin Maldonado Mercedes38,8552015-11-04
456 Tommy Olofsson Nevs38,8552017-12-18
457 Christoffer Syldervik Mack forum38,8562018-04-21
458 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,8572017-04-01
459 Joakim Forsmark Go Karting Majorna38,8572016-12-28
460 Tommy Pettersson Petterssons Robotklippare AB38,8572018-02-02
461 Marc Huber Lanit38,8602015-01-25
462 Christoffer Holm Bad Habit Racing38,8602015-03-14
463 Anders Hildebrand Aspen38,8612014-11-25
464 Reine Weijmer Viktorssons Billackering Borås38,8612014-12-06
465 Christopher Carlsson MightyDwarf.se38,8622015-03-08
466 Pontus Kristensson Lantmännen Aspen38,8622017-10-17
467 Johan Lagerlöf Liv38,8622017-10-29
468 Peter Breeze Gullholmen38,8632016-01-16
469 Jesper Andersson Niklas & Marcus38,8642015-12-07
470 Peter Ovner MTG Racing38,8662017-11-11
471 Masayasu Ieda Syncromatic38,8662018-03-10
472 Christian Jensén Strängbetong38,8672014-12-02
473 Nikolaj Rogivue Gabbi Racing Team38,8682017-01-03
474 Niclas Asp Kids And Teens38,8682017-06-18
475 Karl Schiller Vätterleden38,8682017-08-09
476 Oskar Jutemar Johanssons transport38,8692014-11-08
477 Jerry Jansson Kullings frakt38,8702017-09-15
478 Christer Inkerö Rörtången38,8712016-07-16
479 Martin Sandberg Volvo IT38,8712014-10-07
480 Alexander Söder Schenker38,8712015-12-27
481 Al-Mamon Abu Abda Honda38,8722015-03-21
482 Jesper Ekström crew38,8742015-05-14
483 Robert Björkman Semcom38,8742015-05-20
484 Christoffer Nilsson West Atlnatic38,8762015-07-04
485 Freddie Pantzar SCA38,8782016-01-30
486 Adrian Stanislaus Heineken38,8782016-10-30
487 Lennart Jalling Saab38,8802017-09-23
488 Hampus Svanberg Il Molino38,8822016-03-03
489 Jakob Andersson SVB38,8822017-10-11
490 Johannes Viktorsson Supra38,8822018-04-07
491 Liam Kucukkaplan City Bil och Husvagn38,8832015-02-21
492 Fredrik Kretz Lutze Conveying38,8832016-10-21
493 Fredrik Rumin Autolounge38,8832018-02-06
494 Kenneth Floderyd GSE38,8842015-10-19
495 Niklas Gustavsson Team 1338,8852016-12-08
496 Marcus Thuresson Carlssons El och Jakt38,8852018-02-10
497 Justus Pettersson Statoil38,8862016-01-12
498 Viktor Rann Erikson Rann38,8862018-03-30
499 Anton ´Kranen´ Johansson Stålohyr38,8872017-03-23
500 Erik Johansson Johanssons transport38,8872014-11-08
501 Magnus Ivarsson Paintball Fabriken38,8882014-12-10
502 Alexander Thorell Alléskolan38,8882015-01-06
503 Fredrik Nilsson ABB38,8882014-12-27
504 Patrik Strindberg Street Performance38,8902014-10-25
505 Daniel Svensson Keep IT38,8922014-09-25
506 Anton Glader Marabou38,8922016-02-27
507 Janne Svensson Havd38,8932016-10-30
508 Tobias Palm Mamma och Pappa38,8932016-07-19
509 Jesper Nordén Lycksele IF38,8932015-03-08
510 Henrik Berntsson Parttrap38,8932015-10-16
511 Daniel Nagy Mini Taxi38,8942015-02-07
512 Andreas Hansson Volvo Penta38,8942015-11-13
513 Gustav Appelgren Ekman & company38,8962016-10-04
514 Noah Björk Lextorp IF38,8972018-02-17
515 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
516 Jesper Andersson Pg Tech AB38,8972014-10-25
517 Jocke Zakrisson Semcon38,8982015-05-16
518 Mikel Andre Åkes alttransport38,8992014-11-08
519 Ronnie Larsson Larsson Racing38,8992017-03-26
520 Alfred Tranefors Jitsie38,8992017-06-22
521 Danniel Byberg SMC38,9012015-12-06
522 Jonas Andersson Servicekontoret38,9012018-04-07
523 Daniel Johansson MX Online38,9032016-12-02
524 Emil Sipari Bredbandshjälp38,9042015-03-07
525 Zacharias Ingerström Formel K38,9042017-07-26
526 Clas Roth Macgregor38,9052014-11-07
527 Linus Appelgren Zitac38,9052016-01-29
528 Arne Tilly Kollanda Grus AB38,9052015-03-03
529 Henrik Karlsson Snickar Carlsson38,9052017-05-10
530 Johannes Haddad jonitomas38,9062017-08-16
531 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,9072018-03-17
532 Marcus Marin Street M8`s38,9072016-11-19
533 Emil Green Desab38,9072018-02-03
534 Asmir Klica ACEE38,9082017-10-08
535 Axel Johansson Samskolan38,9092015-07-12
536 Alexander Johansson Henriks Rör38,9092015-07-23
537 August Aublet Oral Dent38,9092015-12-26
538 Patrick Hylen Volvo PV38,9102015-06-10
539 Rickard Jaresten Gbg Inline38,9112014-12-27
540 Simon Sandkvist Westgear38,9112015-02-05
541 Anders Berlander Gleitmo AB38,9122014-10-05
542 Mammon Abu Abda ARC38,9122016-03-11
543 Daniel Eklund Eklundsbil38,9162015-08-16
544 Santino Domini HL38,9162015-08-10
545 Ture Adetoft west speed racing38,9162017-10-22
546 Rasmus Mccartney Sköldsbergs vvs AB38,9172016-01-11
547 Oscar Boström Incerno38,9202017-10-27
548 Ante Andersson HPJ Maskin38,9202015-10-31
549 william Dock Tribo tech38,9212015-03-01
550 Pelle carmström colorex38,9242016-07-29
551 Patric Svedberg Strängbetong38,9262014-12-02
552 Michael Ring  38,9282014-10-18
553 Jan Carlson Carlsons Garage38,9292015-11-08
554 Mikael Zachrisson Fogspecialisten38,9302014-12-04
555 Eddie Hjortmarker Offseason38,9302014-10-15
556 Tony Mathnell Alingsås38,9302014-12-13
557 Stefan Olausson Willys38,9302015-01-28
558 Philip Gunnarsson Pg Tech AB38,9312014-10-25
559 Thomas Henriksson Volvo38,9322017-10-07
560 Mattias Viktorsson Viktorssons Billackering Borås38,9382014-12-06
561 Nicklas Enqvist Convini38,9382017-12-02
562 Janne Eklund Idrott & förening förvaltningen38,9412016-02-14
563 Jonas Andersson James Svensexa38,9412015-03-14
564 Victor Ström Metalshake38,9432017-10-30
565 Ingo Hausdorf Ferris38,9432014-10-23
566 Kristian Andersson JK38,9432017-07-21
567 Martin Erlandsson Ica Maxi38,9472014-12-13
568 Håkan Olausson Motor Events38,9482018-03-04
569 Anton Persson Special Bilar38,9482014-08-19
570 Dick Sjögren Badteknik38,9502014-11-07
571 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,9512016-04-06
572 Mats Björkman Team 1338,9512017-02-19
573 Niclas Arlycke Sisjöns bygg38,9512017-07-29
574 Patrik Marklund Volvo Cars38,9522018-03-03
575 Bernt Fredrikstad Metallco38,9532014-10-15
576 Gurra Johansson Victors 20-års Race38,9532014-12-20
577 CALLE WARD GOKART KARLSTAD38,9542016-06-26
578 Martin Broberg Audi Göteborg38,9542017-08-31
579 Robert Larsson Team Mjölk38,9552015-12-26
580 Nima Forooghi Car care38,9562017-10-07
581 William Börjesson Frölunda Indians38,9572017-11-01
582 Peter Lyröholm Lyröns Shackt AB38,9572015-11-28
583 Andreas Bengtsson ÖK Bygg & Trädgård38,9572016-12-16
584 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
585 Daniel Sterner NAR AB38,9582015-12-02
586 Sverker Evefall IAC38,9592015-01-17
587 Sebastian Ågren MidNightMeet38,9602014-10-19
588 Jonas Enqvist Convini38,9602017-12-02
589 Daniel Björk Ekman Racing38,9612017-07-09
590 Jonas Karlsson Ericsson38,9622015-06-09
591 Kristofer Carlsson Bolltorps Bil Alingsås38,9642015-08-15
592 Magnus Wik Honda38,9662014-10-15
593 Jonathan Nilsen Volvo38,9662016-11-12
594 Anders Wessman wölkers bil38,9672014-09-05
595 Niklas Serner Team Nixer38,9682015-01-11
596 Jakob Wilson Wilfast38,9692015-08-19
597 Daniel Meier Redbull38,9702018-02-18
598 David Wilson Wilfast38,9702015-08-19
599 Jonas Klingberg Härkila Kläder38,9702015-12-28
600 Nils Tegerot Team Tegen38,9702017-01-30
601 Markus Andersson Retor38,9712015-01-30
602 Tommy Börjesson Tomtec38,9712015-10-09
603 Oscar Rådbo Norsk Olja & Gas38,9712015-06-15
604 Mats Schumenn Bose38,9722015-05-11
605 Mats Björkman Team 1338,9722016-03-12
606 Johan Taengh Hjällsnäs38,9732014-12-28
607 Adam Lökholm adamlokholm.se38,9732015-06-09
608 Alex Pettersson Effektiv bygg38,9742014-12-13
609 Fredrik Jimmerfors Mjuk Biltvätt38,9742014-12-06
610 Nandakumar Puspanathan CEVT Malaysia38,9752016-03-23
611 Marco sadd Denmark38,9752016-08-27
612 David Ingvarsson Autolounge38,9762015-05-08
613 Fidde Källgren Berlex AB38,9782014-09-19
614 Johan Nordqvist Låsspecialisten38,9792016-09-24
615 Urban Gustafsson Simpelt AB38,9802017-12-29
616 David Hagblad Polarpumpen38,9802014-12-04
617 Pontus Petersson INTERSPORT38,9812018-04-09
618 Mikael Gulbransen Pizza38,9832015-01-03
619 Jörgen Lindström Vårgårda Åkeri38,9842014-11-22
620 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,9842015-04-11
621 Johnny Ivarsson Effekt Bygg AB38,9842015-06-26
622 Niklas Hansson #Nickefet38,9872014-10-11
623 Christian Eggen Christian Eggens Åkeri38,9882014-11-22
624 Mikael Larsson Team Hol38,9882017-05-13
625 Johan Van Viegen Atea38,9882017-07-25
626 Jonathan Eklund Djurgårdens IF38,9892015-04-17
627 Mats Petersson mats38,9892017-07-22
628 Tom Johansson Ryckt slang38,9902018-04-07
629 Niklas Johansson Ängö schakt38,9922015-11-28
630 Filip Ternbon Simon Ryfors38,9922017-11-09
631 Andreas Larsson Red Bull38,9932015-10-31
632 Adam Wilson Wilfast38,9942015-08-19
633 Gagi Kostic BMW38,9942016-05-28
634 Niklas Billing Mamma&Pappa38,9952017-11-04
635 Arvid Merenius Honda38,9972016-01-16
636 Christian Magnusson Scanditron38,9972018-04-07
637 Per Zorro Johnson Team 1338,9982016-12-08
638 Andreas Thome Mjuk Biltvätt38,9982014-12-06
639 Jesper Lindberg Kullings frakt38,9982017-09-15
640 Josu Donnay Chalmers Formula Student38,9992016-02-14
641 Fredrik Holst chalmers formula student39,0002015-01-18
642 Mikael Eriksson Topoil99,9992014-10-12
643 Sixten Theliander Undulat99,9992014-12-28

Öppetider Maj

1 Maj 11:00 - 17:00

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12.00 - 20.00
Lördag 11.00 - 20.00
Söndag 11.00 - 17.00