Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
5 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
6 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
7 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
8 Björn Petterson Hell Bikers37,3432019-05-27
9 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
10 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
11 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
12 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
13 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
14 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
15 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
16 Niclas Harbig M4 Racing37,4822018-11-05
17 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
18 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
19 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
20 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
21 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
22 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
23 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
24 Peter Wiborg Team Wiborg37,6542019-05-22
25 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
26 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
27 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
28 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
29 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
30 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
31 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
32 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
33 Ture Adetoft West speed racing37,8482018-12-10
34 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
35 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
36 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
37 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
38 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
39 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
40 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
41 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
42 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
43 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
44 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
45 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
46 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
47 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
48 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
49 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
50 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
51 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
52 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
53 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
54 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
55 Tony Larsson Aldardo38,0502019-05-24
56 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
57 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
58 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
59 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
60 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
61 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
62 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
63 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
64 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
65 Kim Andersson GS38,1342019-06-03
66 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
67 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
68 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
69 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
70 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
71 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
72 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
73 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
74 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
75 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
76 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
77 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
78 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
79 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
80 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
81 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
82 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
83 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
84 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
85 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
86 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
87 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
88 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
89 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
90 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
91 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
92 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
93 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
94 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
95 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
96 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
97 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
98 Bonnie Johansson Masterwork38,3662019-06-05
99 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
100 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
101 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
102 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
103 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
104 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
105 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
106 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
107 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
108 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
109 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
110 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
111 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
112 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
113 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
114 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
115 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
116 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
117 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
118 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
119 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
120 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
121 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
122 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
123 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
124 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
125 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
126 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
127 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
128 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
129 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
130 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
131 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
132 Karim Omarain IAC38,5612019-04-19
133 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
134 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
135 Örjan Karlsson KBK Engineering38,5932019-06-09
136 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
137 Filip Johansson Master Work West38,5972019-06-13
138 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
139 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
140 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
141 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
142 Alexander Bosson pappa38,6162019-03-24
143 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
144 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
145 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
146 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
147 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
148 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
149 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
150 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
151 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
152 Emil Green Desab38,6532019-01-26
153 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
154 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
155 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
156 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
157 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
158 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
159 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
160 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
161 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
162 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
163 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
164 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
165 Axel Niklasson CEFT38,7012019-05-22
166 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
167 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
168 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
169 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
170 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
171 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
172 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
173 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
174 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
175 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
176 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
177 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
178 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
179 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
180 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
181 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
182 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
183 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
184 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
185 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
186 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
187 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
188 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
189 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
190 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
191 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
192 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
193 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
194 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
195 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
196 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
197 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
198 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
199 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
200 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
201 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
202 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
203 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
204 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
205 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
206 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
207 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
208 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
209 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
210 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
211 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
212 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
213 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
214 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
215 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
216 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
217 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
218 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
219 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
220 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
221 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
222 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
223 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,8952019-06-01
224 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
225 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
226 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
227 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
228 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
229 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
230 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
231 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
232 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
233 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
234 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
235 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
236 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
237 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
238 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
239 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
240 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
241 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
242 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
243 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
244 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
245 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
246 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
247 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
248 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
249 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
250 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
251 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
252 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
253 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
254 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
255 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
256 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
257 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
258 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
259 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
260 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
261 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
262 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17