Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
11 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
12 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
13 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
14 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
15 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
16 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
17 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
18 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
19 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
20 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
21 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
22 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
23 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
24 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
25 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
26 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
27 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
28 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
29 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
30 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
31 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
32 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
33 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
34 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
35 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
36 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
37 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
38 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
39 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
40 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
41 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
42 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
43 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
44 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
45 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
46 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
47 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
48 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
49 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
50 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
51 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
52 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
53 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
54 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
55 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
56 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
57 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
58 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
59 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
60 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
61 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
62 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
63 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
64 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
65 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
66 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
67 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
68 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
69 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
70 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
71 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
72 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
73 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
74 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
75 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
76 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
77 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
78 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
79 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
80 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
81 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
82 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
83 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
84 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
85 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
86 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
87 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
88 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
89 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
90 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
91 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
92 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
93 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
94 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
95 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
96 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
97 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
98 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
99 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
100 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
101 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,3002020-01-11
102 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
103 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
104 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
105 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
106 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
107 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
108 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
109 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
110 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
111 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
112 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
113 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
114 Filip Johansson Master Work West38,3682019-07-24
115 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
116 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
117 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
118 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
119 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
120 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
121 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
122 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
123 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
124 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
125 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
126 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
127 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4282020-01-11
128 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
129 Michael Lindgren MILE/nallex38,4322020-01-25
130 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
131 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
132 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
133 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
134 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
135 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,4582020-01-17
136 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
137 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
138 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
139 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
140 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
141 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
142 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
143 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
144 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
145 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
146 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
147 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
148 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
149 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
150 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
151 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
152 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
153 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
154 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
155 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
156 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
157 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
158 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
159 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
160 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
161 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
162 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
163 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
164 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
165 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
166 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
167 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
168 Johannes Anderklint Viametrics38,5862019-11-21
169 Filip Mellander Preem Ullevi38,5872020-01-29
170 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
171 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
172 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
173 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
174 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
175 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
176 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
177 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
178 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
179 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
180 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
181 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
182 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
183 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
184 Vilhelm Nilsson Dennfood AB38,6322019-11-17
185 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
186 Tom Hartland Stonefish Software38,6362019-12-20
187 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
188 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
189 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
190 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
191 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
192 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
193 Emil Green Desab38,6532019-01-26
194 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
195 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
196 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
197 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
198 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
199 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
200 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
201 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
202 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
203 Ilmo Anttonen Castellum38,6802020-01-29
204 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
205 Christoffer Lindblom CC Mark38,6852020-02-06
206 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
207 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
208 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
209 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
210 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
211 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
212 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
213 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
214 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
215 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
216 Johan Berthag Shimadzu38,7272020-02-29
217 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
218 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
219 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
220 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
221 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
222 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
223 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
224 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
225 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
226 Tommy Hillberg Donsö Engine and Shiprepair AB38,7532020-02-15
227 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
228 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
229 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
230 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
231 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
232 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
233 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
234 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
235 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
236 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
237 Joachim Berg E-Verket38,7772020-03-07
238 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
239 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
240 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
241 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
242 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
243 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
244 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
245 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
246 Hiwa Gholamzadi Volvo PV38,8062020-03-28
247 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
248 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
249 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
250 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
251 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
252 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
253 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
254 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
255 David Law Volvo38,8162019-10-11
256 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
257 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
258 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
259 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
260 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
261 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
262 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
263 Oscar Litorell NTI Johanneberg38,8442020-03-08
264 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
265 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
266 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
267 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
268 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
269 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
270 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
271 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
272 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
273 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
274 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
275 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
276 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
277 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
278 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
279 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
280 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
281 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
282 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
283 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
284 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
285 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
286 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
287 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
288 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
289 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
290 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
291 Benjamin Bogers Emc Motoculture / Aspen38,8932020-01-13
292 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
293 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
294 Christoffer Christiansen Volvo Cars38,8962019-11-27
295 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
296 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
297 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
298 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
299 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
300 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
301 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
302 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
303 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
304 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
305 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
306 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
307 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
308 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
309 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
310 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
311 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
312 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
313 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
314 Jakob Ahlgren Fetesberg38,9362020-01-25
315 Artur Kuzminski Werksta38,9382020-03-11
316 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
317 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
318 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
319 Isak Lind Eurobag AB38,9392020-01-11
320 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
321 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
322 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
323 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
324 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
325 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
326 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
327 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
328 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
329 Dominic Cote-Vaillancourt Team Canada38,9562019-12-18
330 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
331 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
332 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
333 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
334 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
335 Johan Samson CEVT38,9582019-11-27
336 Peter Carvall Volvo Power Train38,9582020-02-22
337 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
338 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
339 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
340 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
341 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
342 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
343 Claes Haglund Kvaser AB38,9752019-12-17
344 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
345 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
346 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
347 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
348 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
349 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
350 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
351 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
352 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
353 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
354 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
355 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
356 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
357 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
358 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
359 Martin Litorell Volvo39,9992020-03-08

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17