Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
9 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
10 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
11 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
12 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
13 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
14 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
15 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
16 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
17 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
18 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
19 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
20 Fredrik Gross Auto Trim37,5422018-11-05
21 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
22 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
23 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
24 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
25 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
26 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
27 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
28 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
29 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
30 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
31 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
32 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
33 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
34 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
35 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
36 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
37 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
38 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
39 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
40 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
41 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
42 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
43 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
44 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
45 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
46 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
47 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
48 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
49 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
50 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
51 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
52 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
53 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
54 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
55 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
56 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
57 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
58 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
59 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
60 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
61 Tony Larsson Aldardo38,0502019-05-24
62 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
63 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
64 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
65 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
66 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
67 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
68 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
69 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
70 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
71 Kim Andersson GS38,1332019-08-23
72 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
73 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
74 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
75 Michell Afran Holmens Mobilservice38,1632018-12-30
76 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
77 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
78 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
79 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
80 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
81 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
82 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
83 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
84 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
85 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
86 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
87 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
88 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
89 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
90 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
91 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
92 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
93 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
94 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
95 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
96 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
97 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
98 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
99 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
100 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
101 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
102 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
103 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
104 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
105 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
106 Bonnie Johansson Masterwork38,3662019-06-05
107 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
108 Filip Johansson Master Work West38,3682019-07-24
109 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
110 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
111 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
112 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
113 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
114 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
115 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
116 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
117 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
118 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
119 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
120 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
121 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
122 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
123 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
124 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
125 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
126 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
127 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
128 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
129 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
130 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
131 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
132 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
133 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
134 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
135 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
136 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
137 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
138 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
139 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
140 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
141 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
142 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
143 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
144 Magnus Berglin KartingForFun38,5452018-12-07
145 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
146 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
147 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
148 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
149 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
150 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
151 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
152 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
153 Örjan Karlsson KBK Engineering38,5932019-06-09
154 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
155 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
156 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
157 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
158 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
159 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
160 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
161 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
162 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
163 Mertkan Karakaya Osmans AB38,6212019-07-20
164 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
165 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
166 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
167 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
168 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
169 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
170 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
171 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
172 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
173 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
174 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
175 Emil Green Desab38,6532019-01-26
176 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
177 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
178 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
179 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
180 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
181 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
182 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
183 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
184 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
185 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
186 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
187 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
188 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
189 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
190 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
191 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
192 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
193 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
194 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
195 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
196 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
197 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
198 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
199 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
200 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
201 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
202 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
203 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
204 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
205 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
206 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
207 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
208 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
209 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
210 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
211 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
212 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
213 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
214 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
215 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
216 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
217 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
218 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
219 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
220 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
221 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
222 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
223 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
224 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
225 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
226 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
227 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
228 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
229 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
230 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
231 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
232 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
233 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
234 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
235 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
236 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
237 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
238 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
239 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
240 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
241 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
242 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
243 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
244 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
245 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
246 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
247 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
248 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
249 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
250 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
251 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
252 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
253 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
254 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
255 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
256 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
257 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
258 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
259 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
260 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
261 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
262 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
263 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
264 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
265 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
266 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
267 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
268 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
269 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
270 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
271 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
272 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
273 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
274 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
275 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
276 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
277 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
278 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
279 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
280 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
281 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
282 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
283 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
284 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
285 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
286 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
287 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
288 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
289 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
290 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
291 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
292 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
293 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
294 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
295 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
296 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
297 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
298 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
299 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
300 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
301 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
302 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
303 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
304 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
305 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
306 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
307 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
308 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
309 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
310 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
311 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
312 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
313 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
314 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17