Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
11 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
12 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
13 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
14 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
15 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
16 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
17 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
18 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
19 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
20 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
21 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
22 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
23 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
24 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
25 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
26 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
27 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
28 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
29 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
30 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
31 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
32 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
33 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
34 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
35 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
36 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
37 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
38 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
39 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
40 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
41 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
42 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
43 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
44 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
45 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
46 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
47 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
48 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
49 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
50 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
51 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
52 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
53 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
54 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
55 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
56 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
57 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
58 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
59 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
60 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
61 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
62 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
63 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
64 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
65 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
66 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
67 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
68 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
69 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
70 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
71 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
72 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
73 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
74 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
75 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
76 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
77 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
78 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
79 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
80 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
81 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
82 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
83 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
84 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
85 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
86 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
87 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
88 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
89 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
90 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
91 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
92 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
93 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
94 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
95 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
96 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
97 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
98 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
99 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
100 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
101 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
102 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
103 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
104 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
105 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
106 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
107 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
108 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
109 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
110 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
111 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
112 Filip Johansson Master Work West38,3682019-07-24
113 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
114 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
115 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
116 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
117 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
118 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
119 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
120 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
121 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
122 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
123 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
124 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
125 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
126 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
127 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
128 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
129 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
130 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
131 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
132 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
133 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
134 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
135 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
136 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
137 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
138 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
139 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
140 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
141 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
142 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
143 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
144 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
145 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
146 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
147 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
148 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
149 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
150 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
151 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
152 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
153 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
154 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
155 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
156 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
157 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
158 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
159 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
160 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
161 Örjan Karlsson KBK Engineering38,5932019-06-09
162 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
163 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
164 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
165 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
166 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
167 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
168 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
169 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
170 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
171 Mertkan Karakaya Osmans AB38,6212019-07-20
172 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
173 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
174 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
175 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
176 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
177 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
178 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
179 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
180 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
181 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
182 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
183 Emil Green Desab38,6532019-01-26
184 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
185 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
186 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
187 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
188 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
189 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
190 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
191 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
192 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
193 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
194 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
195 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
196 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
197 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
198 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
199 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
200 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
201 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
202 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
203 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
204 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
205 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
206 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
207 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
208 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
209 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
210 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
211 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
212 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
213 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
214 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
215 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
216 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
217 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
218 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
219 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
220 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
221 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
222 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
223 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
224 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
225 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
226 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
227 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
228 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
229 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
230 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
231 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
232 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
233 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
234 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
235 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
236 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
237 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
238 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
239 David Law Volvo38,8162019-10-11
240 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
241 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
242 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
243 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
244 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
245 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
246 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
247 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
248 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
249 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
250 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
251 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
252 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
253 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
254 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
255 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
256 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
257 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
258 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
259 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
260 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
261 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
262 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
263 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
264 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
265 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
266 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
267 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
268 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
269 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
270 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
271 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
272 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
273 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
274 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
275 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
276 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
277 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
278 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
279 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
280 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
281 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
282 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
283 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
284 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
285 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
286 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
287 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
288 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
289 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
290 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
291 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
292 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
293 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
294 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
295 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
296 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
297 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
298 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
299 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
300 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
301 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
302 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
303 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
304 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
305 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
306 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
307 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
308 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
309 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
310 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
311 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
312 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
313 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
314 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
315 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
316 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
317 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
318 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
319 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
320 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
321 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
322 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
323 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
324 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
325 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
326 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
327 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
328 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
329 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
330 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
331 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17