Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
2 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
3 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
4 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
5 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
6 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
7 Tove Nordberg Turbojocke38,7912018-12-28
8 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
9 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
10 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
11 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
12 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
13 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
14 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
15 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
16 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
17 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
18 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
19 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
20 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
21 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
22 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
23 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
24 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
25 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
26 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
27 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
28 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
29 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
30 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
31 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
32 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
33 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
34 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
35 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
36 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
37 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
38 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
39 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
40 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
41 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
42 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
43 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
44 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
45 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
46 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
47 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
48 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
49 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
50 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
51 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
52 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk41,0282018-12-14
53 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
54 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
55 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
56 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
57 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
58 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
59 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
60 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
61 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
62 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
63 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
64 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
65 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
66 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
67 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
68 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
69 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
70 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
71 Amina Tayebi Gulex import41,5822019-03-04
72 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
73 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
74 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
75 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
76 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
77 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
78 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
79 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
80 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
81 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
82 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
83 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
84 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
85 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
86 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
87 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
88 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
89 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
90 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
91 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
92 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
93 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
94 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
95 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
96 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
97 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
98 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19

Öppettider Påsk

Långfredag 11-17
Påskafton 11-18
Påskdagen 11-17
Annandag Påsk 11-17
Långfredag 11-17

Ordinarie Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17