Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
2 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
3 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
4 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
5 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
6 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
7 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
8 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
9 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
10 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
11 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
12 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
13 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
14 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
15 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
16 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
17 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
18 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
19 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
20 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
21 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
22 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
23 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
24 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
25 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
26 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
27 Alice Friman team alice43,2902017-07-14
28 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
29 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
30 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
31 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
32 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
33 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
34 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
35 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
36 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
37 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
38 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
39 Alice Nilsson Tölö43,9072017-04-12
40 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
41 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
42 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
43 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
44 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
45 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
46 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
47 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
48 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
49 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
50 Elissa Baoi DTN Group AB44,2282018-09-30
51 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
52 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
53 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
54 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
55 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
56 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
57 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
58 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
59 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
60 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
61 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
62 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
63 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
64 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
65 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
66 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
67 Rayan Maksoud Shawarma house44,6382018-03-25
68 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
69 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
70 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
71 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
72 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
73 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
74 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
75 Evelia Bekil Marabou44,8172019-02-13
76 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
77 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
78 Lena Karzoumi Centrina44,8892019-02-15
79 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
80 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
81 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
82 Alice Friman Team Alice44,9832016-01-16
83 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
84 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
85 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
86 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
87 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
88 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
89 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
90 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
91 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
92 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
93 Elin Larsson Lackarebäckskolan45,3492018-07-09
94 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
95 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
96 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
97 Linnea Stomberg Anatomica45,3962019-01-07
98 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
99 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
100 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
101 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
102 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
103 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
104 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
105 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
106 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
107 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
108 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
109 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
110 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
111 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
112 Alida Malmquist Onsala Innebandy45,6372018-03-12
113 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
114 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
115 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
116 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
117 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
118 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
119 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
120 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
121 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
122 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
123 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
124 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
125 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
126 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
127 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
128 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
129 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
130 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
131 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
132 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
133 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
134 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
135 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
136 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
137 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
138 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
139 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
140 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
141 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
142 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
143 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
144 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
145 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
146 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
147 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
148 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
149 Elina Wilhelm Billdals Ridhus46,2502019-02-14
150 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
151 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
152 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
153 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
154 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
155 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
156 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
157 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
158 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
159 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
160 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
161 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
162 Nicole Bekil Lakris46,4992019-02-13
163 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
164 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
165 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
166 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
167 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
168 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
169 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
170 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
171 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
172 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
173 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
174 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
175 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
176 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
177 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
178 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
179 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
180 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
181 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
182 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
183 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
184 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
185 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
186 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
187 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
188 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
189 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
190 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
191 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
192 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
193 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
194 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
195 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
196 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
197 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
198 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
199 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
200 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
201 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
202 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
203 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
204 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
205 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
206 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
207 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
208 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17